Komatsu kazıcı yükleyicilerde avantajlı leasing kampanyası

1
690
Komatsu-Kazici-Yukleyici-Leasing-Kampanyasi
Temsa İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu için Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla kullanıcılara ödeme kolaylığı sunan avantajlı bir leasing kampanyası başlattı. Leasing kampanyası kapsamında yüksek performans sunan Komatsu WB97R-5 ve Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyici modelleri kullanıcılara sunuluyor.

Hizmet odaklı bakış açısıyla faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları distribütörlüğünü yaptığı Komatsu için WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde (beko loderlerde) ödeme kolaylığı sunan bir leasing kampanyası başlattı. Temsa İş Makinaları ve Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılara yüzde 20 Euro peşinat ile 36 ay vade ve sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 30 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz