Helmet Brokerlik, lojistik sektörüne Qiro iş modeli ile çözüm üretiyor

0
475
Helmet-Sigorta-ve-Reasurans-Brokerlik-Genel-Md-Galip-A.Gokakin
Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Genel Müdürü Galip A. Gökakın

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ofisleri bulunan ve tüm Türkiye’de faaliyet gösteren bir sigorta ve reasürans brokeri olan Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş., yurtdışında reasürans ve sigorta piyasalarını yakından takip ederek, güncel gelişmeleri müşterilerine sunuyor. Merkezine koyduğu müşteri anlayışı ile müşterilerine katma değer oluşturmayı ilke edinerek müşterilerinin iş sürekliliğine olumlu katkı sağlayan şirket, iş dünyasının değişen koşullarına, artan rekabet şartlarına bağlı olarak müşterilerinin değişen ve çeşitlenen risklerine karşı sigorta ve mühendislik ürünleri ile müşterilerinin ve iş dünyasının hep yanında bulunuyor.

Sektörlere kattıkları değerleri değerlendiren Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Genel Müdürü Galip A. Gökakın, “Sektörümüze yüksek teknolojiyi kullanarak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Kendimize ait yazılımlar haricinde, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu bağlamda, yüksek teknoloji platformu üzerinden çeşitli mühendislik faaliyetleri ve buna bağlı sigorta çözümleri üretiyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin iş süreçlerini yakından takip ederek, alternatif çözüm yöntemleri ve iş modelleri geliştiriyoruz.” dedi.

Ayrıca teknoloji ile aralarının çok iyi olduğunu belirten Gökakın, şunları söyledi: ”Teknolojiyi çok iyi irdelemek gerekiyor. Teknolojinin sonuç olarak maliyet ve zaman tasarrufu getirdiği iş modellerinin içerisindeyiz. Teknoloji ile mücadele ederek değil, teknolojiyi akılcı kullanarak iş modelleri geliştiriyoruz. Qiro da bunlardan biri. Qiro, lojistik sektörüne yönelik yazılım destekli bir iş modelidir. Tüm yazılım hakları Helmet’e ait olan Qiro ile lojistik sektörünün tüm oyuncularına hitap edebiliyoruz. Lojistik sektörünün faaliyetlerinden doğan sigorta potansiyelini, en kapsamlı, en hızlı çözümleri ile müşterimize sunuyor ve bu potansiyeli aktive etmeyi amaçlıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz