TÜV SÜD D-Expert Adana’da

0
1167
TÜV SÜD D-Expert Adana Şakirpaşa şubesi
Renault Trucks

Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren TÜV SÜD D-Expert, deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarını şimdi Adana Şakirpaşa şubesinde müşterileriyle buluşturuyor.

Mevcut müşterilerinden aldığı olumlu geribildirim ve taleplerle Türkiye’deki hizmet ağını genişletmeye devam eden TÜV SÜD D-Expert, Türkiye’deki beşinci merkezi olan Adana Şakirpaşa’da 980 metrekare büyüklüğündeki şubesinde Adanalı müşterilerine bağımsız, tarafsız ve profesyonel hizmet vermeye başladı. Müşterilerine sunduğu dört farklı ekspertiz paketiyle ikinci el araç ekspertizinde ihtiyaç duyulan güven ortamını sağlayan TÜV SÜD D-Expert, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkiye değer katıyor.

TÜV SÜD D-Expert güvenilirliği altında, Temel Ekspertiz Paketi’nde boya-kaporta kontrolü yapılıyor. Temel Plus Ekspertiz Paketi ise, boya-kaporta kontrolünün yanı sıra lift üzerinde oldukça detaylı bir alt aksam kontrolü, fren testi ve lastik/jant kontrollerini kapsıyor. Daha geniş kapsamlı olan Full Ekspertiz Paketi’nde ise önceki paketlere ek olarak süspansiyon testi, detaylı iç aksam kontrolü, yanal kayma testi, OBD testi ve tramer sorgulama yapılıyor. TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile sahip olabileceğiniz en kapsamlı paket ise Full Plus Ekspertiz Paketi. Bu pakette DYNO testi de bulunuyor. Bu test, motorun güç ve tork ölçümlerini yaparak aracınızın bir anlamda sağlığını kontrol ediyor.

TÜV SÜD D-Expert, ikinci el aracının garanti süresini uzatmak isteyen müşterilerine de üç yeni paketiyle hizmet sunuyor. 3 ay/5.000 km, 6 ay/10.000 km veya 12 ay/20.000 km olmak üzere tercih edilebilecek Garanti Uzatımlı Paketler, TÜV SÜD D-Expert’in tüm şubelerinde müşterilere sunuluyor. Bu paketler ile araçlar, ekspertiz sonrasında tercih edilen süre içerisinde meydana gelen ve program kapsamına dahil edilen arızalara karşı koruma altına alınıyor.

İkinci el araç piyasasının ihtiyaç duyduğu nitelikli ekspertiz hizmetini Türkiye’nin diğer illerindeki müşterilerine de sunmayı hedefleyen TÜV SÜD D-Expert; çok yakında Antalya, Bursa, Diyarbakır, Urfa ve Denizli şubeleriyle de müşterileriyle buluşmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz