Krone, Treyler İnovasyon 2021 Ödülleri’nde Güvenlik Kategorisi’nde ödül kazandı

0
305
krone_TrailerInnovation_Safety
Krone, geliştirdiği yeni taban teknolojisiyle Treyler İnovasyon 2021 Ödülleri'nde ‘Güvenlik’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Treyler İnovasyon 2021 Ödülleri, sanal ortamda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Krone, geliştirdiği yeni taban teknolojisiyle, ‘Güvenlik’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Krone’nin yeni geliştirdiği köpük teknolojisiyle üretilen taban tahtaları, oldukça yüksek bir mukavemet sağlarken, aynı zamanda ağırlık avantajı sağlıyor. Krone, yeni taban teknolojisiyle kullanıcılarına hem maddi bir kazanç, hem de zamandan tasarruf imkanı sağlıyor. Özellikle paletli yüklemelerde, yüklerin tabanla arasındaki sürtünme katsayısını 0.6 birime düşüren bu yeni teknoloji sayesinde sürücüler, yüklerinin kaymaması için hiçbir ilave ekipman kullanma ihtiyacı duymayacaklar. Güvenlik kategorisinde ödül alan bu yeni teknoloji sayesinde Krone kullanıcıları araç başına 100 kg ağırlık avantajı elde edecekler. İlk aşamada üstyapısız yarı treylerlerde kullanılmaya başlanacak ve taban kaplamalarında oluşabilecek hasarları da önemli ölçüde ortadan kaldıracak bu yeni teknoloji, Krone kullanıcılarına çok uzun bir hizmet ömrü vadediyor.

krone-Yeni-Taban-Teknolojisi
Krone’nin yeni geliştirdiği köpük teknolojisiyle üretilen taban tahtaları, oldukça yüksek bir mukavemet sağlarken, aynı zamanda ağırlık avantajı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz