Türkiye Petrolleri yönetimi, saha satış ekipleriyle bir araya geldi

0
897
Renault Trucks

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş., her yıl düzenlediği ve yönetim kadrosu ile saha satış ekiplerini buluşturan “Satış Gücü” toplantısını bu yıl 2 – 4 Ağustos tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirdi. Türkiye Petrolleri’nin 2018 yılı ilk 8 ay rakamlarının değerlendirildiği toplantıda, büyüme planları ve yeni dönem stratejileri de konuşuldu.

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş., 2 – 4 Ağustos tarihleri arasında İzmir Balçova Termal Otel’de gerçekleştirdiği “Satış Gücü” toplantısıyla Türkiye genelinde görev yapan bölge ve saha müdürlerinden oluşan saha satış ekibiyle bir araya geldi. Türkiye Petrolleri Satış Direktörü Şakir Memikoğlu ve genel merkez yönetim kadrosunun da katıldığı toplantıda, 2018 yılının ilk 8 ayının değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca yönetim kadrosu ile saha satış ekibi; şirketin yeni dönem stratejileri, organik ve inorganik büyüme planları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Toplantının ilk günü Türkiye Petrolleri’nin Adblue tedarikçisi olan Güven Anadolu Group ve şirketin madeni yağlar alanında yeni bir iş ortaklığına imza attığı Castrol yetkilileri, ürün bilgilendirme sunumları yaptı. İkinci günde ise şirketin ilk 8 ay satış rakamları değerlendirildi. Ardından saha ekiplerinin her biri performans değerlendirmesi için ayrı ayrı sunumlar gerçekleştirdi. Toplantının son gününde şirketin güçlü finansal yapısına vurgu yapılarak yeni yatırım planları hakkında bilgiler aktarıldı. Saha satış ekibinin bayi sayısını artırmaya yönelik önerilerinin de dinlenildiği toplantı, gelecek dönem strateji ve hedefleri konusunda genel bir değerlendirmeyle son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz