Türk Traktör, hazırladığı yıllık faaliyet raporlarıyla ödül kazanmaya devam ediyor

1
1263

Türk Traktör, 2016 yılı için hazırlanan ‘Faaliyet Raporu’ ile dünyanın önde gelen uluslararası iş dünyası ödülleri Stevie Awards’da ‘Altın Ödül’e layık görüldü.

Rapor aynı zamanda “Faaliyet Raporlarının Oscarı” olarak bilinen ARC Ödülleri’nden ‘Altın Ödül’, LACP Vision Awards’dan ise ‘Bronz Ödül’ ile döndü.

Türk Traktör hazırladığı faaliyet raporlarıyla aldığı ödüllere yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Türk Traktör’ün 2016 yılı Faaliyet Raporu; uluslararası iş dünyasının önde gelen saygın ödülleri arasında yer alan Stevie Awards’da Faaliyet Raporu kategorisinde Altın Ödül’e layık bulundu.

Ülke ekonomisine yaptığı katkı, Türk Traktör’ün 2016 Yılı Faaliyet Raporu’nun kavramına yansıtıldı

Türk Traktör 2016 Yılı Faaliyet Raporu’nun kavramı belirlenirken, Türk Traktör’ün 60 yılı aşan köklü geçmişi, güçlü yapısı ve Türkiye ekonomisi ile endüstrisine sağladığı önemli katkı göz önüne alındı.

Yedi aylık titiz bir çalışma sonucunda bir ekonomi gazetesi kavramında hazırlanan Türk Traktör 2016 Yılı Faaliyet Raporu’nda, finansal tabloların sunuşundan sayfaların tasarımına kadar her şey tıpkı bir ekonomi gazetesi formatını yansıtıyor.

Türk Traktör, 2016 Yılı Faaliyet Raporu’yla aynı zamanda MerComm Şirketi tarafından bu yıl 31’inci kez verilen Uluslararası ARC Ödülleri’nde, Non-Traditional Annual Report (Geleneksel Olmayan Faaliyet Raporu) kategorisinde Tarım sektöründe Altın Ödül’e; LACP Vision Awards’da da Faaliyet Raporu kategorisinde Bronz Ödül’e layık bulundu.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz