Euromaster ve ALD Automotive işbirliği

0
998
Operasyonel-Arac-Kiralama
Euromaster ile uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmetinde uzman ALD Automotive Türkiye lastik operasyonu konusunda anlaşma imzaladı.

Michelin Grubu’nun profesyonel servis ağı Euromaster, uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmetinde uzman ALD Automotive Türkiye ile lastik operasyonu konusunda anlaşma imzaladı. İşbirliği ile ALD filosundaki araçların lastiklerinin bakımı Euromaster tarafından gerçekleştirilecek.

Michelin Grubu’nun Türkiye’de 46 şehirde ve 136 noktada hizmet veren profesyonel servis ağı Euromaster ile uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmetinde uzman ALD Automotive Türkiye lastik operasyonu konusunda anlaşma imzaladı. İşbirliği kapsamında ALD Automotive Türkiye filosundaki araçların lastiklerinin değişimi, saklanması, lastik kondisyonunun  (diş derinliği, ölçüleri) ölçümlenmesi ve raporlanması Euromaster tarafından gerçekleştirilecek.  Ayrıca araçların lastikleriyle ilgili bilgilere kolayca erişim sağlanabilecek.

Jean-Marc-Penalba
Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba: “Çözüm odaklı iş modellerimizle filoların öncelikli tercihiyiz’’

Euromaster olarak hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını ve çözüm odaklı iş modeli sayesinde filoların öncelikli tercihi olduklarını kaydeden Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, şunları söyledi: “Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de büyük filo şirketlerinin servis ortağıyız. Euromaster servis noktalarımızın sunduğu servis kalitesi, teknik alt yapımız ve dijitalleşme sürecini tamamlamış olmamız, bize filo yönetimi konusunda büyük avantaj sağlıyor. Bu kapsamda tüm Euromaster çalışanları ve franchiseleri adına ALD Automotive’i de müşterilerimiz arasında görmekten oldukça memnun olduğumuzu söyleyebilirim.

ALD_TimurKacar
ALD Automotive Türkiye CEO’su Timur Kaçar

ALD Automotive Türkiye CEO’su Timur Kaçar: “Euromaster ile lastik operasyonlarını hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz’’

14 yılı aşkın süredir operasyonel kiralama sektörünün lider markalarından biri olduklarını kaydeden ALD Automotive Türkiye CEO’su Timur Kaçar ise şunları söyledi: “Sektördeki başarımızda yüksek hizmet kalitemizin yanı sıra müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmamız büyük rol oynuyor.  Müşterimizin, kiralama deneyimini mükemmelleştirmek amacı ile süreçlerimizde sürdürülebilir gelişme sağlayacak yeni işbirlikleri yapıyoruz. Küresel çözüm ortağımız Euromaster ile yaptığımız bu işbirliğiyle de, müşterilerimizin lastik operasyonlarını daha konforlu, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca filomuzdaki her bir aracın lastik durumunu müşterilerimize raporlayabileceğimiz için sürüş güvenliğini etkileyebilecek lastik kaynaklı olası olumsuz koşulları henüz oluşmadan bertaraf edebileceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here