DAF, PACCAR Connect’i sunuyor

0
187
PACCAR Connect
Yeni PACCAR Connect, çevrimiçi filo yönetimi platformları için standardı belirliyor.

Geniş bilgi yelpazesi ve sektör lideri kullanım kolaylığı ile yeni PACCAR Connect, çevrimiçi filo yönetimi platformları için standardı belirliyor. PACCAR Connect’e kolayca erişilebilir ve mevcut üçüncü taraf yazılımlarla çok basit entegrasyona olanak tanır. Tüm yeni DAF XB, XD, XF, XG ve XG+ modelleri en az 10 yıllık PACCAR Connect ile birlikte standart olarak sağlanıyor.

PACCAR Connect; kamyondaki donanım ve yazılım, kabindeki ayrılabilir tablet (isteğe bağlı) ve neredeyse tüm sabit veya mobil cihazlardan erişilebilen çevrimiçi portal olmak üzere çeşitli bileşenlerden oluşuyor. PACCAR Connect; her zaman, her yerden bağımsız araçların ve tüm filonun performansı, lojistik süreçler ve sürücülerin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlayarak operatörlerin kazançlarını optimize etmelerine yardımcı oluyor.

Sorunsuz entegrasyon

PACCAR Connect‘in en büyük faydalarından biri, ‘üçüncü taraf‘ olarak adlandırılan mevcut lojistik uygulamalarının çevrimiçi portaldaki verileri kullanabilmesi. Bu, lojistik süreçleri ve bir filonun performansını bir bilgisayardan, dizüstü bilgisayardan, hatta bir tabletten izlemeyi kolaylaştırıyor.

PACCAR Connect Tablet, PACCAR Connect’in mobil hizmetlerini DAF navigasyon sistemine bağlayabildiği için sürücünün işini daha kolay ve daha verimli hale getiriyor. Bu, operatörün ana merkezi tarafından çizilen yeni rotaların doğrudan DAF Truck Navigation sistemine gönderilebileceği anlamına geliyor.

PACCAR Connect
PACCAR Connect’in en büyük faydalarından biri, ‘üçüncü taraf’ olarak adlandırılan mevcut lojistik uygulamalarının çevrimiçi portaldaki verileri kullanabilmesi. Bu, lojistik süreçleri ve bir filonun performansını bir bilgisayardan, dizüstü bilgisayardan, hatta bir tabletten izlemeyi kolaylaştırıyor.

Raporlar

PACCAR Connect, tüm kamyon ve filo performanslarını 7/24 çevrimiçi olarak görüntülemeyi veya “Rapor Planlayıcı” aracılığıyla herhangi bir anda bunları e-posta ile göndermeyi mümkün kılıyor. Rota ve yakıt raporları, bireysel tercihlere göre kontrol panelinde görüntülenebiliyor. Maksimum verimliliğin elde edilmesi amacıyla PACCAR Connect, bir kamyon teslimat konumuna yaklaştığında veya bir bayide bakım yapıldıktan sonra kamyon yeniden tamamen çalışır duruma geldiğinde ana merkezi bilgilendiren “coğrafi sınırlar oluşturma” özelliğinden de yararlanıyor.

Daha kapsamlı bilgiye ihtiyaç duyan filo sahipleri, isteğe bağlı ECO Score ve Araç Sağlığı modüllerini tercih edebiliyor. ECO Score, sürücünün performansı hakkında ayrıntılı bilgi verirken Araç Sağlığı modülü aracın durumuna odaklanıyor. Modül, gerçek zamanlı kumanda tablosu sinyallerinin yanı sıra aracın bir sonraki servisinin ne zaman olduğunu gösteriyor.

Standart olarak 10 yıl

Yeni DAF XB, XD, XF, XG ve XG+ modellerinin her biri, araç sahipleri değişse bile on yıl boyunca standart olarak PACCAR Connect’e bağlanıyor. Bu süre boyunca, portalın tüm güncellemeleri en güncel yazılım kullanılarak ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Yeni ve daha kapsamlı PACCAR Connect için yazılım güncellemesi, DAF Connect kullanıcılarına ekstra ücret talebi olmadan sunuluyor.

Yeni standart

Her yeni DAF’ta standart olarak sunulan PACCAR Connect çevrimiçi filo yönetimi platformu, kullanım kolaylığında yeni standardı temsil ediyor. Üçüncü taraf lojistik uygulamaların sorunsuz entegrasyonu ve isteğe bağlı PACCAR Connect Tablet sayesinde lojistik süreçlerin izlenmesi ve optimize edilmesi, her zamankinden daha kolay ve en önemlisi daha iyi hale geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz