Topçam, filosunu Tourliner ile yenilenmeye devam ediyor

0
4006

Mart ayında Türkiye tanıtımı yapılan Neoplan Tourliner’ın tanıtım için özel üretilen üç adet özel renkli 2+1 VIP sürümünü hemen tanıtımın ardından filosuna katan Topçam Turizm, 2017 yılında Tokat’ta büyük bir yenilenme ve modernizasyon hareketine başlamıştı. Topçam Turizm, bu sefer de 2+2 50 kişilik ferah koltuklu geniş oturma düzenine sahip iki adet yeni Tourliner otobüsü filosuna katarak yenilenme sürecini devam ettirdi. Topçam Turizm’in satın aldığı yeni Tourliner’lar, MAN Ankara fabrikasında düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Bölge Müdürü Ufuk Demirer’in ev sahipliği yaptığı törene Topçam Turizm Filo Müdürü Suat Somuncu ve şirket yetkilileri katıldı.

Topçam Turizm, MAN Ailesi’nin bir üyesi

Düzenlenen törende sembolik anahtarı Suat Somuncu’ya teslim eden MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, “Firmasına en genç ve en modern yeni nesil araçları katarak Tokat halkına en iddialı hizmeti vermeyi hedefleyen Topçam Turizm’in bu doğrultuda uzun yıllardır MAN ve Neoplan otobüsleri tercih etmesi, bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Firma sahipleri Erkut Dizman ve kardeşi Olgun Dizman, Filo Müdürü Suat Somuncu ve tüm Topçam Turizm Ailesi, MAN Ailesi’nin birer üyeleri gibidir. Firmanın yenilenme ve dinamizm stratejisi ilk aldıkları üç adet özel renkli otobüsle ve yeni aldıkları araçlardaki özel tasarım folyodan da anlaşılmaktadır. İşbirliğimizin artarak uzun yıllar sürmesini diliyoruz.” dedi.

Yatırımlarımıza Neoplan Tourliner ile devam edeceğiz

Topçam Turizm Filo Müdürü Suat Somuncu da teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Aldığımız ilk üç yeni Neoplan Tourliner’ın tanıtım sonrasında MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve Otobüs Satış Direktörü Can Cansu tarafından bizzat Tokat Otogarı’na getirilmesi ve teslim edilmesi, bizleri sonsuz memnun ve mutlu etmişti. Bu güzel ve anlamlı tören esnasında Tokat halkı Türkiye‘de ilk defa yeni Neoplan Tourliner ile tanışmanın keyif ve gururunu yaşadı. Sonrasında ise bu otobüslerle yaptıkları seyahatlerden çok memnun kalmaları, çok doğru bir karar verdiğimizi ve yatırımlarımıza Neoplan Tourliner ile devam etmemiz gerektiğini bizlere gösterdi. Bizlere sürekli ve samimi yakınlık gösteren tüm MAN yetkililerine teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz