Karsan’dan Manisa’ya 63 adet Jest

0
2720

Karsan, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında teslimatlarına aralıksız devam ediyor. Karsan, bu kapsamda Manisa’nın Alaşehir ilçesine 20, Yunusemre ilçesine ise 43 olmak üzere toplam 63 adet Karsan Jest araç teslimatı gerçekleştirdi.

Karsan, Manisa Belediyesi’nin başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm hamlesinin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyor. Ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında Manisa’nın en büyük tedarikçisi olan Karsan, son olarak Manisa’nın Alaşehir ilçesine 20 ve Yunusemre ilçesine de 43 olmak üzere toplamda 63 adet Jest teslimatı gerçekleştirdi. Araç teslimatları için Alaşehir Cumhuriyet Meydanı ve Yunusemre İlçesi Ortaköy Mahallesi’nde iki ayrı tören düzenlendi. Törenlere Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mümtaz Kahya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Karsan Pazarlama Müdürü Mehmet Apak ve Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Dönüşüm devam edecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mümtaz Kahya törende yaptığı konuşmada “Toplu taşıma araçlarının günümüz teknolojisine uygun, ekonomik, konforlu, çevreye duyarlı, elektronik bilet sistemli, araç içi kayıt yapan kamera donanımı bulunan ve engelli erişimine uygun alçak tabanlı araçlar ile değişimini yapmaya devam edeceğiz. Yani yaptığımız bu dönüşüm, hem vatandaşımıza hem sürücü esnafımıza hem de çevreye katma değer sağlıyor.” dedi.

Karsan Pazarlama Müdürü Mehmet Apak, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz’e bir plaket verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz