Alp Özler Lojistik, Schmitz Cargobull ile devam ediyor

6
4909

Ankara merkezli Alp Özler Lojistik, filosunda bulunan 120 adet Schmitz Cargobull yarı treylere 12 adet daha Schmitz Cargobull yarı treyler ekleyerek filosunu güçlendirmeye devam etti.

Treylerlerin teslimatı esnasında görüşlerini belirten firma sahibi Dursun Gece, “Bugüne kadar 230 adet Schmitz Cargobull yarı treyler yatırımı gerçekleştirdik. Son sekiz yılda satın alımını gerçekleştirdiğimiz yarı treylerlerin hemen hemen yüzde 90’ıın Schmitz Cargobull oluşturuyor. Ağırlıklı işimiz içecek taşımacılığı olduğundan ve özellikle yaz sezonunda hızlı bir çalışma temposu içine girdiğimizden yatırımlarımızda kaliteye öncelik veriyoruz. Schmitz marka yarı treylerler ekonomik ömürleri süresince hemen hemen hiç masraf çıkarmayıp bizleri üzmediği gibi satarken de elde ettiğimiz yüksek ikinci el değeriyle tercihimiz olmaya devam ediyor. Umarım bu birlikteliğimiz yıllar boyu devam eder.“ dedi.

Schmitz Cargobull Satış Müdürü Yusuf Odabaş ise teslimat esnasında yaptığı konuşmada şuhyarı söyledi: “Alp Özler Lojistik, Schmitz Cargobull için çok değerli bir iş ortağıdır. Şu an için firmanın ana yarı treyler tedarikçisi konumundayız ve bundan dolayı da çok memnunuz. Alp Özler Lojistik’e teslim etmiş olduğumuz yarı treylerlerimiz 5 bin 750 kg’lık toplam ağırlık ile içecek sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımıza önemli bir avantaj sunuyor. Aynı zamanda EN 12642 XL güvenli yük sertifikası ile de taşımalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Dilerim ki bu güzel iş ortaklığı uzun yıllar boyu sürecektir.

Alp Özler Lojistik, Ankara’nın en büyük filolarından biri olmakla birlikte Ankara, Elazığ ve Çorlu merkezli operasyonlarının çoğunda ağırlıklı olarak gazlı içecek taşıması yapıyor.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz