Gürsel Turizm yine Otokar Sultan dedi

0
3043
Otokar_Gursel_Turizm_Teslimat
Gürsel Turizm, düşük işletme giderleri, yüksek performansı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken 29+1 yolcu kapasiteli 7 adet Sultan Comfort'u düzenlenen törenle filosuna kattı.

Türkiye otobüs pazarının önderi Otokar, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda hem turizm hem öğrenci hem de personel taşımacılığında kullanılmak üzere Sultan Comfort modelini yeni özelliklerle donatan Otokar, yeni teslimatını Gürsel Turizm‘e yaptı. Gürsel Turizm, düşük işletme giderleri, yüksek performansı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken 29+1 yolcu kapasiteli 7 adet Sultan Comfort’u düzenlenen törenle filosuna kattı.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında eğilimleri belirlemeye ve kurumların kazancını artırmaya devam ediyor. Tasarım ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan’ın Comfort modeline bu yıl yeni özellikler ekleyen Otokar, yeni filo teslimatını Gürsel Turizm’e gerçekleştirdi. Teslimatı gerçekleştirilen 7 yeni araç, servis taşımacılığında kullanılacak.

Otokar_Gursel_Turizm_Teslimat_Gorsel2
M.K.C Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Birant, Gürsel Turizm Filo Yönetim Müdürü Umut Demircan, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Müdürü Murat Torun ve M.K.C Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek’in katılımı ile gerçekleşti.

Otokar bayi M.K.C Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Birant, Gürsel Turizm Filo Yönetim Müdürü Umut Demircan, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Müdürü Murat Torun ve M.K.C Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek’in katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen törende konuşan Bülent Birant, Sultan Comfort araçlarından duydukları memnuniyetten dolayı yeni yatırımlarında tekrar Sultan Comfort’ı tercih ettiklerinin altını çizdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here