İzmit Sakarya Nakliyat, Ford Trucks’ı tercih etti

0
2574
Ford_Trucks_Koruma_sirketler_Grubu
Koruma Şirketler Grubu’na ait İzmit Sakarya Nakliyat, filosunu 9 adet Ford Trucks 3233S ADR yol kamyonu ile genişletti.

1949 yılında kurulan ve klor alkali ürünler, zirai ilaçlar ve ev bakım ürünleri üzerine faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Koruma Şirketler Grubu’na ait İzmit Sakarya Nakliyat, filosunu 9 adet Ford Trucks 3233S ADR yol kamyonu ile genişletti.

Teslimatla birlikte şirketin 85 adetlik araç parkı içindeki toplam Ford Trucks araç sayısı 58’e ulaştı. İzmit Sakarya Nakliyat, Ford Trucks araçları yurtiçindeki operasyonlarında kullanmayı planlıyor.

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde düzenlenen araç teslimat törenine İzmit Sakarya Nakliyat Pazarlama & Satış Müdürü Ersan Kaynaş, Filo Saha & Lojistik Müdürü Cumhur Erdoğan ve Araç & Lojistik Operasyon Sorumlusu Ufuk Baydemir’in yanı sıra Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış, Bölge Satış Müdürü Baran Süslü, Bölge Servis Müdürü Burak Yatmazoğlu ve FSM Demirbaş Otomotiv Satış Müdürü Cem Akkaya katıldı.

Ford Otosan’ın 60 senelik tecrübesiyle kamyon üretim yetkinliğini göz önünde tutarak tercihlerini bu yönde kullandıklarını belirten İzmit Sakarya Nakliyat Pazarlama & Satış Müdürü Ersan Kaynaş, teslimat töreninde yaptığı konuşmada Ford Trucks’ın gerek yerli üretim olması gerekse de servis ve yedek parça ağının yaygınlığının bu seçimlerinde önemli bir etken olduğunu kaydetti. Ayrıca Ford Trucks araçların sağladığı yakıt tasarrufu ve sunduğu takas kolaylığını da göz önünde bulundurduklarını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here