Tırsan’a Avrupa’dan bir ödül daha

0
1369
Kassbohrer-STB-38
Kassbohrer-STB-38

Tırsan, Kässbohrer firması ile Almanya’da taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren kanaat önderi 500 firma tarafından sekiz farklı kategoride “İmajını En Çok Artıran Marka” seçildi. Değerlendirme, bağımsız araştırma kuruluşu Kleffmann Group tarafından gerçekleştirildi. Başlıca ödül kriterleri üretim kalitesi, müşteri odaklı iş modeli, yaratıcı uygulamalar ve çevreci ürünler idi.

Ödül, 9 Şubat’ta Münih’te gerçekleştirilen galada VerkehrsRundschau dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gerhard Grünig tarafından takdim edildi. Galada Kässbohrer İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İffet Türken, Tırsan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Alper Aydın ile Kässbohrer Kilit Müşteri Yöneticisi Thomas Purschke özel davetli olarak yer aldı.

70 yıllık uzmanlığı ve tecrübesi ile Almanya’da taşımacılık ve lojistik konusunda uzman olan VerkehrsRundschau dergisi, geleneksel olarak her yılın şubat ayında bir gala düzenleyerek taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren en önemli firmaları bir araya getiriyor. Galanın öne çıkan bir diğer özelliği ise sektöre hizmet veren firmaların ödüllendirilmesi. Ödüller, bağımsız bir kuruluş tarafından nakliyecilik alanında faaliyet gösteren kanaat önderi 500 firma ile gerçekleştirilen anket sonucunda belirlenerek sahiplerine takdim ediliyor. Bu sene 16’ncısı gerçekleşen galada Tırsan, sekiz farklı kategoride düzenlenen ankette imajını en çok artıran firma seçildi. 500 nakliyecinin oyuyla birinciliği alan Tırsan’a ödülü; iş, siyaset ve bilim dünyasından yaklaşık 300 seçkin davetlinin huzurunda verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz