Fortrans Uluslararası Taşımacılık, Tırsan’ı tercih etti

1
1167

Tırsan, filoların tercihi olmaya devam ediyor. Uluslararası taşımacılık hizmeti veren Fortrans Uluslararası Taşımacılık, filosunu 10 adet T.SCS M Tırsan Perdeli Mega treyler ile güçlendirdi.

Treyler sektöründe 40 yıldır hizmet veren Tırsan, geliştirdiği çözümlerle müşterilerine hedeflerini yakalamalarında yardımcı oluyor. Ekonomik, sorunsuz ve hızlı sevkiyat yapmayı ilke edinen Fortrans Uluslararası Taşımacılık filosunu 10 adet Tırsan Perdeli Mega treyler ile güçlendirdi. Araçlar firmanın Büyükçekmece,Tepecik tesislerinde düzenlenen törenle Daf-Tırsan Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek tarafından, Fortrans Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Naçar’a teslim edildi.

Doğu Avrupa hattında yaptığı taşımalarla adından söz ettiren Fortrans Uluslararası Taşımacılık, başta Romanya olmak üzere, Balkanlar ve Doğu Avrupa hatlarında büyümesini sürdürüyor. Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan firma yetkilileri Ertan Öztürk ve Orhan Naçar, Şirketimizin ana prensibi, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede, en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. dedi. Bu amaçla Tırsan’a yatırım yaptıklarını dile getiren firma yetkilileri, filolarında 18 adet Tırsan bulunduğunu ve çok memnun olduklarını belirtti.

“Tırsan ile güçleniyoruz”

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Naçar, tekstil, otomotiv ve yedek parça ağırlıklı taşımalar gerçekleştirdiklerini, İstanbul, Bursa ve Romanya’nın başkenti Bükreş’te depolarının olduğunu belirterek, “Sürekli büyüyen ve rekabetçiliğimizi artıran bir firmayız. Müşterilerimizin beklentisini karşılamak için altyapımızın sağlam olması gerekiyor. Tırsan, kalitesi ve sorunsuzluğu ile bilinen bir marka. Bu yatırım bize güç katacaktır ve bu sayede müşteri memnuniyetimiz artacaktır. şeklinde konuştu.

Operasyonel verimliliğimiz arttı

Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Öztürk de filolarına kattıkları 10 adet Tırsan Perdeli Mega treyler ile taşıma operasyonlarında verimliliklerini artıracaklarını söyledi. K-fix ile yüklerin 236 noktadan bağlanabildiğini, 2,5 ton yük direncine dayanıklı bağlama noktaları ile yükleri güvenli şekilde taşıyabildiklerini aktaran Ertan Öztürk, çatı kaldırma sisteminin de yükleme – boşaltma operasyonlarında kendilerine büyük kolaylık sağladığının altını çizdi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here