Toksuzlar Transport, Tırsan’ı tercih etti

0
1413
Tirsan-Toksuzlar-Transport
Toksuzlar Transport filosunu 30 adet Tırsan treyler ile güçlendirdi.

Türkiye’den Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri’ne taşımacılık yapan Toksuzlar Transport, filosunu 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler ile güçlendirdi.

Tırsan, ödüllü Ar-Ge merkezinde geliştirdiği kaliteli ve son teknolojiyle donatılan geniş ürün yelpazesiyle lojistik firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından Toksuzlar Transport, tercihini Tırsan’dan yana kullanarak, filosuna 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler kattı. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Toksuz, Yönetim Kurulu Üyesi Onur Toksuz, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Satış Yöneticisi Akgün Nuhoğlu katıldı.

Tırsan araçları ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini artırıyoruz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Toksuz, “Gelişen taşımacılık süreçlerini ve teknolojilerini yakından takip eden bir firma olarak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve sonuç odaklı alternatif çözümler sunuyoruz. Bu nedenle tercihimizi Tırsan kalitesinden yana kullandık. Tırsan’ın son teknolojiye sahip, verimlilik odaklı araçları sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli artırıyoruz. Filomuzu ileriki dönemde de Tırsan ile güçlendirmeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Yatırımlarımız ve sağladığımız istihdam  ile bölgenin lider firmalarından biriyiz

Toksuzlar Transport Yönetim Kurulu Üyesi Onur Toksuz ise şirketin faaliyetlerinden bahsederek, 1994 yılında kurulan Iğdır merkezli Toksuzlar Transport’un, üç ülkede, 10’dan fazla noktada, 100’e yaklaşan öz mal araç filosu ile taşımacılık sektöründe faaliyet gösterdiğini belirtti. Gerçekleştirdikleri yatırım ve sağladıkları istihdam ile bulundukları bölgede sektörün lider firmalarından biri olduklarını vurgulayan Onur Toksuz, “Başta uluslararası kara, hava, deniz taşımacılığı olmak üzere depolama, gümrükleme ve iç dağıtım hizmetleri sunuyoruz. Ağırlıklı olarak Türkiye’den Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri’ne taşımacılık yapıyoruz. İlerleyen dönemde yeni pazarlara da açılmayı hedefliyoruz.” dedi.

Müşterilerimiz, operasyonel süreçlerinde daha esnek ve daha hızlı hareket edebiliyor

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç da teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Ödüllü Ar-Ge merkezimizde geliştirilen Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride aracımız, her türlü çekici modelinde kullanılabiliyor. Bu sayede müşterilerimiz operasyonel işlerinde daha esnek ve daha hızlı hareket edebiliyor. Tercihini Tırsan kalitesinden yana kullanan Toksuzlar Transport da filosuna eklediği 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler ile filosunu daha efektif kullanarak, rekabet gücünü artıracak.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here