Tırsan, yabancı misafirlerini Adapazarı fabrikasında ağırladı

0
1041
Renault Trucks


Tırsan Adapazarı fabrikası, yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kässbohrer Güney Kore Bayisi SURIM P.M.C, Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft. ve İsrail Bayisi Automotive Industries T.R (2013) Ltd. müşterileri, Tırsan Adapazarı fabrikasını gezerek üretim süreçleri ve ürünler hakkında bilgi aldılar.

Tırsan, 7 Aralık tarihinde Kässbohrer Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft.’den 14 ziyaretçiyi, 14 -15 Aralık tarihlerinde ise İsrail Bayisi Automotive Industries T.R (2013) Ltd.’den 11 misafirini ve 21-23 Aralık tarihlerinde Kässbohrer Güney Kore Bayisi SURIM P.M.C’den misafirlerini Tırsan Adapazarı fabrikasında ağırladı.

Tırsan’ın Adapazarı üretim tesislerini gezen ziyaretçiler, üretim süreçleri hakkında bilgi alırken, sergilenen K.SHG.L, K.SLS 3, K.SLL 2, K.SCS.M, K.STC 30, K.SPL, K.SPW 0N, K.SPW 3N, K.SHF.S ve K.SLA 3 araçları incelediler.

Tırsan, yapılan fabrika ziyaretlerinde yurtdışından gelen misafirlerinin Tırsan üretim süreçleri ve Ar-Ge altyapısı hakkında ayrıntılı bilgi edinmesini amaçlıyor. Fabrikanın çalışma lkelerini ve sistemini öğrenen bayiler ise sistemin nasıl işlediğini bildikleri için müşterilerinden gelen araç siparişlerini bu bilgiler doğrultusunda veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz