Küçükler Taşımacılık’a Kässbohrer akaryakıt tankeri

0
2547

Akaryakıt taşımacılığının önde gelen firmaları Tırsan’ın tehlikeli madde taşımacılığındaki markası Kässbohrer’e yatırım yapıyor. Bütün yatırımlarını ADR yönetmeliğine tam uyum kapsamında gerçekleştiren ve bu alanda öncü olmayı hedefleyen Küçükler Taşımacılık Akaryakıt ve Madeni Yağlar da filosuna 35 adet Kässbohrer Akaryakıt Tankeri kattı.

Akaryakıt taşımacılığının önde gelen firmalardan Küçükler Taşımacılık Akaryakıt ve Madeni Yağlar, yaptığı 35 adet Kässbohrer Akaryakıt Tankeri yatırımı ile hizmet kalitesini daha da artıracak. Sektöründe öncü olmak isteyen ve tüm yatırımlarını bu amaçla gerçekleştiren firma, daha fazla kalite ve daha yüksek müşteri memnuniyeti için filosunu Kässbohrer ile genişletme kararı aldı. Araçlar, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Küçükler Taşımacılık Akaryakıt ve Madeni Yağlar Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Küçük ve firma ortağı Eyüp Küçük’e teslim edildi.

Kässbohrer, herkese kazandırıyor

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, teslimat töreninde yaptığı konuşmada Tırsan’ın ADR yasalaşmadan sekiz yıl önce bu mevzuata uygun ürünler ürettiğini belirterek, 2006 yılından itibaren ADR mevzuatına uygun tanker ve silo üretimi yaptıklarını söyledi. İlk tercihini Tırsan’dan yana kullanan müşterilerin her zaman her koşulda kazandıklarını dile getiren Çetin Nuhoğlu, ayrıca imalat yeri uygunluğu, ADR tasarım onay süreçleri, üretilen tankların yetkili üçüncü kuruluşlar nezaretinde test ve sertifikalandırma faaliyetlerini yıllardır sistemli bir şekilde takip ettiklerini belirtti.

Çetin Nuhoğlu şöyle devam etti: “Bugüne kadar, akaryakıt ve tehlikeli madde sektöründe faaliyet gösteren üreticisinden taşıyıcısına kadar birçok firmaya çok sayıda eğitimler gerçekleştirdik. Tehlikeli madde taşımacılığında kullanılan araç ve donanımların üretilmesi ve kullanılmasında uygulanacak kurallar ve standartlar çevre, can ve mal güvenliği için çok önemli. Tırsan mevzuatın ötesinde bir şirket. Yaptığımız yeniliklerle can güvenliğini tehlikeye atacak tüm riskleri bertaraf ediyoruz. Kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiğimiz Kässbohrer Yüksek Güvenlikli Bitüm Tankeri bunun en somut örneği. Bu ürünümüzle IAA – Ticari Taşıtlar Fuarı kapsamında düzenlenen Trailer Innovation yarışmasında “Güvenlik” dalında birincilik ödülü aldık.

Çetin Nuhoğlu, Tırsan’ın standartların ötesinde güvenlik sunan araçlar üretmesinin yanında, rakiplerinin çok ötesinde kazanç sunan ürünler geliştirdiğini de söyledi ve “Kässbohrer Akarkayıt tankeri; sundukları yüksek taşıma sığası, sağlamlığı ve dayanıklılığı, sorunsuzluğu, operasyon kolaylığı gibi birçok noktada müşterilerinin verimliliğini artırıyor.” dedi.

“Tecrübeye ve kaliteye yatırım yaptık”

Küçükler Taşımacılık Akaryakıt ve Madeni Yağlar Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Küçük de yaptığı konuşmada, ADR’ye tam uyum için önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve bu amaçla yaptıkları araç yatırımında sektörün en tecrübeli ve güvenilir markası olarak Kässbohrer’i tercih ettiklerini söyledi. Akaryakıt taşımacılığının özel bir taşımacılık hizmeti gerektirdiğini aktaran Küçük, “Akaryakıt taşımacılığı büyük bir uzmanlık ve bilgi birikimi istiyor. Tehlikeli bir hizmet veriyorsanız hatayı sıfıra indirmeniz ve olası riskleri önceden görerek, önlem almanız gerekiyor. Kässbohrer bu noktada mevzuatın da ötesinde bir marka ve aldığı ödüller ve geliştirdiği teknolojiler bunun örneği. Bizim en büyük kaynağımız insan gücümüz. Çalışanlarımızın hayatı her şeyden önemli. Kässbohrer’in sağladığı güvenlik nedeniyle içimiz rahat uyuyoruz. Arkamızda, 41 yıldır sektörüne önderlik eden ve herkes tarafından güven duyulan Tırsan gibi bir güç var. Biz işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Tırsan Kässbohrer markası ile de en iyi akaryakıt tankerini üretiyor.” diye konuştu. Yakup Küçük, bu alımla ayrıca, kalite, sağlamlık, sorunsuzluk, yedek parça bulunabilirliği ve Tırsan’ın yurtiçi servis ağı gibi farklı özelliklerin de avantajını yaşayacaklarının altını çizdi.

Kässbohrer Akaryakıt Tankeri K.STB 39

  • 39 m3 hacme sahip olan K.STB, 4 bin 820 kg boş ağırlığıyla sınıfının en hafif aracı. Aracın hafifliği kullanıcıya daha fazla taşıma sığası sunuyor. Böylece daha fazla yük, daha az yakıt tüketilerek taşınıyor.
  • Dolum ve boşaltım güvenliğinde sunulan özel donanımlar her türlü kaza, hırsızlık, yangın gibi risklerin önlenmesi için özel tasarlanıyor.
  • Hem alttan hem de üstten dolum yapabilme özelliği ile sunulan K.STB Akaryakıt Tankeri operasyonel kolaylık sağlayarak kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veriyor.
  • Yüksek kalitede alüminyum malzemeden üretiliyor. 

    Kässbohrer K.STB-39 Akaryakıt Tankeri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz