N&K Spedition’a bininci Krone soğutuculu yarı treyler

0
1947

Krone’nin en önemli soğutuculu yarı treyler müşterilerinden biri olan N&K Spedition, 2010 yılından bu yana Danimarka’daki Krone Fleet’ten bininci soğutuculu yarı treylerini aldı.

N&K‘nin yarı treyler filosu, tüm verilerin N&K’nin kendi iç IT sistemi tarafından izlenmesini sağlayan Krone Telematics ile donatılıyor. N&K, 2018 ve 2019 yıllarında 225 yeni yarı treyler almayı planlıyor. Son sipariş et kancalı, trenle taşınabilir ve tek ısı bölgeli treylerleri de içeriyor.

Danimarka Krone Fleet A/S Genel Müdürü Søren Outzen, konuyla ilgili olarak “Her iki şirket arasında uzun yıllardır başarılı ve olumlu bir ilişki var. Ortak çabalarımız sayesinde çok dengeli bir ortaklık inşa ettik ve pazardaki konumlarımızı güçlendirdik.” dedi.

N&K Spedition’dan Per B. Jensen ise “Biz de N&K Spedition olarak Krone Fleet ile işbirliğimizden oldukça memnunuz. Yakın ilişkimiz ve karşılıklı güven istikrarlı bir büyüme sağladı ve birbirimizi son derece güvenilir ortaklar olarak görüyoruz.” şeklinde konuştu.

1998 yılında Esbjerg’de Per B. Jensen tarafından kurulan N&K Spedition, Batı ve Doğu Avrupa’ya taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığında 25 yılı aşkın tecrübeye sahip. Esbjerg Danimarka merkezli şirketin Norveç, İsveç, Litvanya ve İspanya’da şubeleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz