Tırsan, Transport Logistics Fuarı’na katılıyor

0
1931

Tırsan, Kässbohrer markasıyla Münih’te gerçekleşecek olan Transport Logistics Fuarı’nda Hall B5 Stand 221/322’de yerini alacak. Tırsan, fuarda lojistik firmalarının verimlilik, sürdürülebilirlik ve çevrecilik özelliklerine destek sağlayacak Kässbohrer Hafif Tenteli Perdeli Maxima K.SCL X+ ürününü FGL 706/3 açık alanda sergileyecek.

Lojistik sektörünün bir araya geldiği Transport Logistics Fuarı, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya Münih’te gerçekleşecek. 2014 yılından bugüne VSL Verband, Spedition ve Logistik’in Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti derneğinin üyesi olan Kässbohrer markası, şimdi de VSL Baden-Wüttemberg eyaleti derneğine üye oldu. Transport Logistics fuarına, VSL Derneği ve Heilbroon Üniversitesi işbirliğinde katılımda bulunacak olan Tırsan, müşterilerini ve lojistik firmalarının yetkililerini standında ağırlayacak.

Lojistik sektöründeki yeni eğilimlerin belirleneceği, lojistiğin gelecekteki yol haritasının çizileceği ve firmaların ürün ve hizmetlerinin ziyaretçilere anlatılacağı bu fuarda markalar son teknoloji ürünlerini de tanıtacaklar.

Kässbohrer K.SCL X+, 5 bin 600 kg’lık ağırlığı ile yakıt tüketimini en az seviyeye indirirken CO2 yayım tasarrufu sağlıyor. 150 mm’lik deveboynu yüksekliği sayesinde 2700 mm‘lik iç yüksekliğe sahip olan K.SCL X+ isteğe bağlı olarak tavan kaldırma seçeneği ile de müşterilerine çözüm ortağı oluyor. Özellikle içecek taşımacılığı yapan nakliye firmaları tarafından tercih edilen K.SCL X+ yarı treyler; DIN EN 12642 Code XL, Daimler 9.5 Otomotiv ve VDI 2700 Satır 12 içecek ve fıçı bira taşımacılığı sertifikalarının yanı sıra tüm yük güvenliği sertifikalarına da sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz