BPET’e Tırsan

0
2005
TIRSAN_BPET
Renault Trucks


Tırsan, akaryakıt, madeni yağ ve LPG taşımacılığı hizmeti veren BPET firmasının da çözüm ortağı oldu. Tırsan Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen törenle 10 adet Kässbohrer STB 39 Akaryakıt Tankeri BPET’e teslim edildi. Törene Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, BPET Yönetim Kurulu Başkanı M. Selahattin Balkan, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çimen, Lojistik Müdürü Ertan Arsal, Lojistik Sorumlusu Sadrettin Kayan, DAF-Tırsan Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç, Tırsan Bayi Satış Yöneticisi Osman Keleş ve DAF-Tırsan Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu katıldı.

BPET Yönetim Kurulu Başkanı M. Selahattin Balkan, törende yaptığı konuşmada filolarındaki araçların en son teknolojik donanıma sahip olduğunu ve enerji sektörünün tüm gereksinimlerini karşılayacak nitelikte olduğunu belirterek, şunları söyledi: “ADR mevzuatına uygun 13 adet çekici ve 13 adet tanker yatırımı yaptık. Satın aldığımız bu araçlarla birlikte araç filomuzu 50 adede çıkarmış olduk. Tırsan Türkiye’de ADR mevzuatı konusunda kendini ispatlamış bir marka. Dolayısıyla Kässbohrer markası ile üretmiş olduğu tankerlerin verdiği güven tercihimizde belirleyici oldu. Şirket olarak önceliğimiz her zaman kalite olmuştur. ADR standartlarını Türkiye’de ve Avrupa’da en iyi uygulayan firma olduğu için Tırsan’ı tercih ettik.

5 bin 200 kg’lik ağırlığı ile sınıfının en hafif akaryakıt tankeri olan Kässbohrer STB 39, standart olarak beş göze sahip. Böylece farklı yakıt türleri aynı anda taşınarak operasyonel verimlilik artıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz