Tırsan’dan Hollandalı tekstil taşımacılığı devine 15 Talson treyler

2
904
Tirsan-Modexpress
Talson, uzun dönem iş ortaklığı yaptığı Hollandalı Modexpress’e 15 adet Talfix donanımlı Talson Tekstil Taşıyıcı TGM TAL teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan’ın bünyesinde yer alan Talson, uzun dönem iş ortaklığı yaptığı Hollandalı Modexpress’e 15 adet Talfix donanımlı Talson Tekstil Taşıyıcı TGM TAL teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan bünyesinde yer alan ve yenilikçi ürünleriyle güvenli taşımacılıkta Avrupalı müşterilerin öncelikli tercihi olan Talson, kaliteli ve yüksek teknolojiyle donatılmış kutu treyler ürün yelpazesiyle Avrupa’nın hava kargo taşımacılık sınıfının da pazar önderi. Tekstil taşımacılığının önde gelen firmalarından Hollanda merkezli Modexpress, tercihini yine Talson’dan yana kullanarak filosunu 15 adet Tekstil Taşıyıcı TGM TAL ile güçlendirdi. Çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix ile tekstil taşımacılığında devrim yaratan TGM TAL, sağlam yapısı ve güvenilirliği ile öne çıkıyor.

En zorlu yol koşullarını Talson’la  aştık

Modexpress, tecrübesiyle özellikle Batı Avrupa’da tekstil taşımacılığında oldukça önemli bir firma konumunda. Teslimat törenine katılan Modexpress firmasından Joep Uijen, şirket olarak uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösterdiklerini vurgulayarak, “Talson ile işbirliğimiz uzun yıllardır devam ediyor. Ortaklığımızın ilk başladığı yıllarda Modexpress olarak Doğu Avrupa odaklı taşımacılık hizmeti sunuyorduk. O dönemde yol koşulları zorlu olmasına rağmen, Talson araçlarımız ile zorlu yol koşullarının üstesinden geldik. Talson, uzun yıllardır müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor.” dedi.

“Talson’un Talfix teknolojisi en ideal çözümü sunuyor”

Talson Kilit Müşteriler Satış Müdürü Johan Verdonschot teslimat töreninde Talson’un kalitesine ve sunduğu verimliliğe vurgu yaparak şunları söyledi: “Talson TGM TAL, multifonksiyonel taşıma imkanı sunan Talfix teknolojisi ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix paneller; yük sabitleme sistemi ve çift kat olarak da kullanılmaktadır. Talson’un kendinden destekli üstyapısı ve KTL kaplamalı hafif şasisi daha fazla yükleme imkanı sağlarken, TGM TAL, en zorlu yol koşullarında dahi sağlamlığı ile fark yaratıyor.

Verdonschot ayrıca, müşterilerini operasyon süreçleri boyunca desteklediklerinin altını çizerek, “Sahip olduğumuz geniş satış sonrası servis ağımızla da müşterilerimize destek veriyoruz.” dedi.

Talson TGM TAL’ın teknik özellikleri

· Talson TGM TAL, özellikle tekstil taşımacılığı için özel olarak tasarlandı.

· TGM TAL, kârlılığı artıran çok amaçlı alüminyum Talfix panellerle donatıldı.

· TGM TAL alüminyumdan üretilen hafif kutu yapısı sayesinde daha fazla yükleme imkanı sağlıyor.

· En son teknoloji ile donatılan TGM TAL uzun ömürlü..

· TGM TAL kolay bakım imkânı sunuyor.

· TGM TAL’ın 5. teker yüksekliği 1.150 mm.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here