Renault Trucks, Bourg-En-Bresse’de üretilen 800 bininci kamyonunu teslim etti

1
2578
Renault-Trucks-800.000-teslimat

Renault Trucks’ın Bourg-en-Bresse’de bulunan üretim tesisinde 1964 yılından beri üretilen 800 bininci kamyon teslim edildi.

Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, Bourg-en-Bresse‘deki Renault Trucks fabrikasında üretilen 800 bininci kamyonun anahtarlarını Pigeon Grup Başkanı Thierry Pigeon’a teslim etti.

Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, Bourg-en-Bresse’deki Renault Trucks fabrikasında üretilen 800 bininci kamyonun anahtarlarını Pigeon Grup Başkanı Thierry Pigeon’a teslim etti.

Çimento mikser üstyapısına sahip Renault Trucks C430 8×4 modeli olan 800 bininci araç, Pigeon Beton’un 500 kamyondan oluşan filosuna katılacak. Pigeon Grup Başkanı Thierry Pigeon, yaptığı açıklamada “Filomuzda birçok Renault Trucks araç bulunuyor. Bu araçların kalite, güvenilirlik ve sağlamlığına her zaman güvenebileceğimizi biliyoruz. Yeni Renault Trucks serisinin yakıt verimliliği ve teknik yeniliklerinin yanı sıra konfor ve kullanım kolaylığından da çok memnunuz. Bu kamyonlar, sürücülerimize mümkün olan en iyi çalışma ortamını sunuyor.” dedi.

Tören sırasında bir açıklama yapan Renault Trucks Başkanı Bruno Blin ise “Bourg istisnai bir bölgedir. Burada 1964 yılından bu yana, Pigeon Grup gibi profesyonellerin en zorlu koşullardaki ihtiyaçlarını karşılayan araçlar üretiyoruz ve pazarın gerekliliklerini tam olarak sunma kabiliyetimiz sayesinde müşterilerimizle yakın ilişkiler kuruyoruz.” dedi.

Bourg-en-Bresse‘deki Renault Trucks üretim tesisi, 1964 yılında kuruldu. Bin 400 çalışanı bulunan tesiste Renault Trucks’ın uzun yol, inşaat ve ağır taşımacılık serilerinden (T, C ve K) her gün 120 adet kamyon ve çekici üretiliyor. Renault Trucks‘ın Fransa’da ayrıca Lyon, Limoges ve Blainville-sur-Orne’de üç üretim merkezi daha bulunuyor.

Renault Trucks’ın Bourg-en-Bresse’de bulunan üretim tesisinde 1964 yılından beri üretilen 800 bininci kamyon teslim edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz