Primafrio Group için bin 300 adet DAF XF 480 Super Space Cab

0
1108
DAF-XF-480-Super-Space-Cabs-for-Primafrio-Group
Primafrio Group, bin 300 adet XF 480 Super Space Cab çekici için DAF Trucks'a bir kez daha büyük bir sipariş verdi.
Renault Trucks

Yüksek güvenilirliği ve yakıt verimliliğini temel alan önder İspanyol nakliye şirketi Primafrio Group, bin 300 adet XF 480 Super Space Cab çekici için DAF Trucks‘a bir kez daha büyük bir sipariş verdi. Filo siparişi, 2023’ün sonuna kadar sürecek bir teslimat programına göre teslim edilecek. 400 kamyonluk ilk parti, Primafrio’nun Avrupa’daki güzergahlarında kullanılmaya başlandı.

1960’ların başındaki kuruluşundan bu yana Primafrio Group, soğutulmuş ve dondurulmuş gıdalar ile yüksek değerli malların taşınmasında uzmanlaşan endüstri önderi bir nakliyeciye dönüştü. Organizasyon, Avrupa’nın en hızlı büyüyen nakliye şirketleri arasında yer alıyor. Murcia merkezli Primafrio Group‘un Endülüs, Katalonya, Bask Bölgesi ve Lizbon’un yanı sıra Fransa ve Almanya’da da yan kuruluşları bulunuyor. Modern tesisler, müşterilere çok çeşitli katma değerli lojistik hizmetler sunmak için son teknoloji ürünü koşullandırılmış depoları içeriyor. Primafrio Group filosunda 2020 yılı sonu itibariyle 900 DAF araç bulunuyor.

Güvenilirlikte öne çıkıyor

Primafrio CEO’su José Esteban Conesa, şu yorumu yaptı: “2016 yılında Primafrio Group’a bin DAF kamyonun teslimi için ilk anlaşma yapıldı ve bunların ilk 300’ü bir yıl sonra işletmeye alındı. Günlük uygulama, bu araçların güvenilirlik, yakıt verimliliği ve sürücü konforunda ölçütleri belirlediğini gösterdi. Bu yeni sipariş, şu anda mevcut en gelişmiş teknolojileri içeren araçlara sahip olmamızı sağlayacak filo yenileme planımızın bir parçası.

Daha fazla kârlılık artışı

José Esteban Conesa, şöyle devam etti: “Yeni siparişle DAF ile mükemmel profesyonel ilişkimizi daha da güçlendirdik. Bin 300 DAF XF Super Space Cab çekici sayesinde güzergahlardaki kârlılığı ve verimliliği daha da artırabileceğiz. Buna ek olarak yüksek verimli XF çekiciler ile Primafrio Group’un CO2 ayak izini azaltabileceğiz. DAF XF, bizim iş felsefemiz ile uyuşuyor. Sürücülerimiz için güvenliğin ve mükemmel konforun yanı sıra tam zamanında teslimatları garanti eden çok güvenilir bir kamyon.

Yüksek takdir

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink ise “Primafrio Group gibi önde gelen nakliye operatörlerinin kendi uzun vadeli deneyimlerine dayanarak DAF XF’i tercih etmeleri, kamyonların güvenilirliğinin, verimliliğinin ve sürücü konforunun büyük bir takdiri. Buna ek olarak bu sipariş pazarın olumlu hislerinin altını çiziyor. Nakliye talebi geri dönüyor. Taşımacılık endüstrisini yüksek kaliteli kamyonlar ile destekleyebildiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz