DAF, yeni ürün koleksiyonunu tanıttı

1
442

DAF Trucks geniş hayran kitlesi için DAF’ın 90’ıncı yıl dönümünü kutlayan bir serinin de yer aldığı yeni ürün koleksiyonunu tanıttı. Yeni koleksiyon, www.dafshop.com adresindeki DAF çevrimiçi mağazasında yerini aldı.

Tıpkı kamyonlar gibi DAF için özel olarak tasarlanan bu yeni DAF koleksiyonu da kullanışlı, şık ve kaliteli.

Göz Alıcı Miras Koleksiyonu

Mavi süslemelere sahip yeni bir seride; erkekler ve kadınlar için şık ve kullanışlı kıyafetler (tişörtlerden, şapkalardan ceketlere kadar), çantalar, güneş gözlükleri, saatler ve anahtarlıklar gibi DAF aksesuarlarının yanı sıra DAF gibi sağlam olduğu kadar güzel olan deri ürünleri yer alıyor. Ayrıca kıyafetler, şapkalar, peluş oyuncaklar ve bebek ürünlerinin yanı sıra özel bir şemsiye, şapka ve sınırlı üretim bir saatin yer aldığı 90 yıllık DAF Miras koleksiyonunu da kapsayan çocuklara özel bir koleksiyon da sunuluyor.

DAF A1600 Minyatürü


DAF
, en yeni nesil kamyonlarının kapsamlı bir minyatür serisini de sunuyor. Özenle hazırlanmış bu seride damperli treylerler, alçak yükleyiciler, sabit kasalı kamyonlar, depolu treylerle ve çekiciler yer alıyor. Bunların arasında özellikle göz alıcı olan klasik DAF A1600‘ün 1:50 modeli ve sınırlı XF 90’ıncı Yıl Dönümü Sürümü kamyonu üç renkte sunuluyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here