Orman Genel Müdürlüğü filosunu HİDROMEK ile güçlendirdi

1
806

Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan HİDROMEK’in ürettiği iş makineleri, kamu kurumları tarafından tercih edilmeye devam ediyor. HİDROMEK, Orman Genel Müdürlüğü’ne 30 adet HMK 600 MG motor greyder teslimatını gerçekleştirdi.

Bu yıl kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan HİDROMEK, bu yıl da kamu kurumlarının makine parklarına güç katıyor. Yakın zamanda Karayolları Genel Müdürlüğü’ne üç farklı ürün grubundan 35 adet iş makinesi teslimatını gerçekleştiren HİDROMEK, Orman Genel Müdürlüğü’ne de 30 adet HMK 600 MG motor greyderi teslim etti. Söz konusu iş makineleri, orman yolu tesviyesi, orman bakım işlemleri ve bazı il özel idarelere tahsis edilerek, zorlu kış şartlarında karla mücadele işleri için kullanılacak.

Maksimum dayanıklılık ve üretim sağlıyor

Teslimatı gerçekleştirilen HMK 600 MG motor greyder HİDROMEK’e, aralarında German Design Award, Red Dot Award ve Good Design Award’ın da bulunduğu pek çok tasarım ödülü kazandırdı. HMK 600 MG motor greyder, tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor. Maksimum dayanıklılık ve üretim sağlayan HMK 600 MG, altıgen kabin tasarımının sağladığı geniş görüş açısı ve hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilebilmesi ile güvenli ve kolay kullanım sunuyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here