Solaris’ten DAF Components için büyük sipariş

1
888
Large-order-for-DAF-Components-from-Solaris
Nasıra ve Kudüs'te şehiriçi ulaşımda kullanılacak körüklü Solaris otobüsler için i 120 adet PACCAR MX-11 motor siparişi verildi.
Renault Trucks

Önde gelen otobüs üreticisi Solaris, DAF Components‘e 120 motor siparişi verdi. PACCAR MX-11 Euro 6 motorlar, DAF‘ın kompakt Emisyon Egzoz Sonrası Sistemi (EAS) ile birlikte teslim edilecek ve yakında İsrail’de Nasıra ve Kudüs’te işletilmeye başlanacak yeni Urbino nU18 körüklü otobüste kullanılacak.

DAF Components, tüm dünyada tarım ve endüstriyel sektörlerde kentiçi ve seyahat otobüsü ve özel araç üreticileri tarafından kullanılan motorlar, dingiller ve kabinler gibi parçaların önde gelen bağımsız tedarikçisi konumunda.

Mükemmel sürüş, rahat ve azami kullanılabilirlik

Solaris tarafından sipariş edilen 120 adet PACCAR MX-11 Euro 6 motor, 370 beygir/270 kW güç ve 900 devir/dk’de 1900 Nm azami tork üretiyor. Düz tork eğrisi yumuşak sürüş ve azami yolcu konforu sunuyor. Solaris, PACCAR motorları aynı zamanda güvenilirliği ve son derece düşük bakım maliyetleri nedeniyle de tercih etti. Buna ek olarak yılda bir olan bakım programı araçların azami kullanılabilirliğini sağlıyor.   

PACCAR-MX-11-engine-for-bus-and-coach
Solaris tarafından sipariş edilen 120 adet PACCAR MX-11 Euro 6 motor, 370 beygir/270 kW güç ve 900 devir/dk’de 1900 Nm azami tork üretiyor.

İsrail’de halihazırda PACCAR motorlarıyla donatılmış 500 Solaris otobüs

Solaris, uzun yıllardır İsrail’de kentiçi ve bölgesel taşımacılık için otobüs tedarik ediyor. Yeni sipariş sayesinde İsrail’e teslim edilen PACCAR motorlu Solaris otobüs sayısı 500’ü geçmiş olacak. Körüklü otobüslerin bakımı, Solaris ithalatçısı Afifi ile birlikte DAF ithalatçısı Tashtit‘e bağlı bayiler tarafından gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz