IVECO, GIICOMVEC 2018’e katıldı

1
1457

IVECO, Jakarta Convention Center’da mart ayında düzenlenen GAIKINDO Indonesia International Commercial Vehicle Expo [GIICOMVEC] 2018’e katılarak geniş ticari taşıt yelpazesini sergiledi. IVECO, fuarda Trakker, ASTRA ve 682 serisi ağır hizmet ve süper ağır hizmet kamyonlarını tanıttı.

380 beygirlik motorla donatılan IVECO Trakker, 6×4 kamyon, maden ve inşaat alanları gibi en zorlu arazi görevleri için tasarlandı. Trakker 6×4 sağlamlık ve güçlü performansın yanı sıra düşük Toplam Sahiplik Maliyeti (TCO) ile dikkat çekti.

540 beygirlik motorla donatılan IVECO ASTRA 4x4 kamyon petrol ve gaz, maden, ağır inşaat, ağır taşımacılık ve özel uygulamalar için tasarlanırken IVECO 682 ağır hizmet arazi kamyonu serisi ise karayolu ve zorlu arazi koşullarındaki her türlü göreve çözüm sunuyor. 42 ton toplam yüklü katar ağırlığına sahip yeni 4×2 çekici sürümü 290 beygir gücündeki Cursor 9 motorundan güç alıyor. Dağıtımın yanı sıra kısa ve orta mesafe taşımacılık için geliştirilen ağır hizmet kamyonu Endonezyalı müşterilerin özel gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılıyor. IVECO standında ayrıca 55 tonluk toplam yüklü katar ağırlığına sahip 6×4 çekici sürümü ile 26 ve 33 ton toplam yüklü ağırlığa sahip 6×4 damper ve beton mikseri üstyapılı kamyonlar sergilendi.

Uluslararası Yılın Kamyonu Jürisi Başkanı Gianenrico Griffini, GIICOMVEC 2018’de IVECO Güney Doğu Asya, Pakistan ve Japonya İş Direktörü Koray K. Kursunoglu ve diğer yetkililerle bir araya geldi.

IVECO ürünleri, Endonezya’daki IVECO distribütörü Chakra Jawara’nın ülkedeki güçlü yerel ağı sayesinde tam bir satış sonrası hizmetler, yedek parça ve finansman yelpazesi ile destekleniyor.

Chakra Jawara, tüm müşterilere çok kapsamlı bir ürün destek paketi sunuyor. Bu sayede Iveco ürünleri için donanım verimlililği ve kullanımı en üst seviyeye çıkıyor. PT. Chakra Jawara’nın ürün destek organizasyonu servis, yedek parça ve eğitim olmak üzere üç bölümü içeriyor. Yetenikli teknisyenlerden oluşan tüm servis personeli, IVECO’nun üren eğitimlerini başarıyla tamamladı.

Fuarla ilgili bir açıklama yapan IVECO Güney Doğu Asya, Pakistan ve Japonya İş Direktörü Koray K. Kursunoğlu, “2017 yılında madencilik, üretim ve inşaat sınıflarındaki talebe bağlı olarak ticari taşıtlar alanında güçlü bir büyüme kaydetti. Endonezya pazarı için IVECO’nun yeni 682 modeline yaptığı son yatırımın sayıları artan Endonezyalı müşterilere tam bir tatmin sağlayacağından ve 2018 yılında beklediğimiz eksponansiyel büyümenin getireceği talepleri karşılayacağımızdan eminiz. Yeni 682 290 bg 4×2 çekici modeli ile IVECO’nun ağır ticari taşıt yelpazesini tamamlayarak Endonezya’da ileriye doğru yeni bir adım daha atacağız.

Fuar sırasındaki medya yemeğinde bir konuşma yapan PT. Chakra Jawara Direktörü Teophilus Bambang Wira, şunları söyledi: “2000 yılından bu yana IVECO markası ile ilişki içindeyiz. O zamandan bu yana IVECO ürünleriyle pazardan çok iyi bir tepki aldık. Sekiz şubemiz ve 20 satış sonrası destek noktası ile ülke çapındaki geniş kapsamlı satış sonrası desteğimiz tüm Endonezya’da müşterilerimize dünya sınıfında ürünler ve hizmetler sunabildiğimizi bir kanıtıdır.”

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz