Tırsan, Rusya Bauma CTT Fuarı’nda yoğun ilgi gördü

0
1380

Tırsan, yüksek performansa ve teknolojiye sahip araçları ile dört gün boyunca Rusya’nın en büyük inşaat fuarı Bauma CTT’de ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

Tırsan, 5-8 Haziran tarihleri arasında Rusya’da düzenlenen ve inşaat sektöründe en büyük ticaret fuarı konumunda bulunan Bauma CTT Rusya Fuarı’na katıldı. 19’uncu kez gerçekleşen fuarda, yüksek Tırsan teknolojisi ile geliştirilen treylerler ve Tırsan’ın sunduğu katılımcıların ilgi odağı oldu. Dört gün boyunca ziyaretçilere kapılarını açan fuar, atölye ve sektörel etkinliklerle uluslararası inşaat ve teknoloji sektörünü bir araya getirdi.

Tırsan, serginin dış alanında Rusya için özel geliştirilmiş 16.5 metre uzunluğundaki Kässbohrer marka K.SCX XXL model aracını ziyaretçilerle buluşturdu. İç alanda ise inşaat sektörünün en çok tercih edilen low-bed araçlarından biri olan K.SLL 2, Tula fabrikasında son üretimleri gerçekleştirilen yatay silobas K.SSL 31 ve zor Rusya coğrafyasında yüksek performans sergileyen Kässbohrer damper K.SKS B 24 sergilendi.

Fuarda Rusya için geliştirilen son teknoloji araçlar sergilendi

Tırsan, 19’uncu kez ziyaretçileriyle buluşan Bauma fuarına Rusya için geliştirdiği dört güçlü aracıyla katılım gösterdi. Farklı ihtiyaçlar için geliştirilen ürünler sundukları verimlilik ve sağladıkları avantajlarla ziyaretçilerden tam not aldı.

Fuar katılımcıları, iç alanda sergilenen K.SLL 2, yatay silobas K.SSL 31, K.SKS B 24 ve dış alanda sergilenen K.SCX XXL treylerleri inceleme fırsatı bulurken Tırsan’ın satış sonrası hizmetleri hakkında da ayrıntılı bilgi aldılar. Rusya genelinde hizmet veren ve yabancı treyler markaları arasında en çok servis noktasına sahip olan Tırsan; kaynak ve fren sistemi gibi birçok konuda değişiklik ve onarım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Servis noktalarının yüzde 50’sinde şasi düzeltme, yüzde 50’sinde alüminyum kaynak yetkinliği ve yüzde 70’inde ise boya hizmeti sunuluyor. Ayrıca tüm servis noktalarında roll test uygulanıyor.

Tırsan, yedi yıldır aralıksız faaliyet gösterdiği Rusya’da gerçekleşen Bauma CTT fuarında sergilediği Rusya koşullarına dayanıklı, yüksek teknolojiye sahip ürünleri ve yaygın satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz