Karsan, Şanlıurfa’da yenilikçi çözümlerini sergiledi

1
782
Karsan-Fuar-Gorsel
Karsan, 11-14 Nisan tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar ve Kongre Alanı’nda ikincisi düzenlenen Şanlıurfa Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı’na üç modeli ile katıldı.

Toplu taşıma sistemleriyle her kente uyum sağlayabilecek modern çözümler sunan Karsan, 11-14 Nisan tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar ve Kongre Alanı’nda ikincisi düzenlenen Şanlıurfa Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı’na üç modeli ile katıldı. Sıfır yayımlı çevreci teknolojisi ile Jest Electric, fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mehmet Can Hallaç ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürü İbrahim Alpay da Karsan standını ziyaret etti.

Karsan-Atak-21
Karsan Atak

Karsan standında güçlü motoru ve yüksek yolcu sığasıyla tercih sebebi olan 8.1 metre sınıfının öncüsü Atak ve hem görünümü hem de yüksek performans ve yakıt ekonomisiyle dikkat çeken Jest+ sergilenirken,Jest Electric ise Şanlıurfa’nın tarihi dokusuna uygun sıfır yayımlı çevreci yapısı ve konfor özellikleriyle dikkat çeken bir diğer yenilik oldu.

Karsan-Jest-Electric-21
Jest Electric’in 170 beygir güç ve 290 Nm tork üreten BMW yapımı elektrikli motoru ve yine BMW tarafından geliştirilerek 210 km’ye kadar menzil sunan bataryaları bulunuyor.

Medeniyetler kentine sıfır yayımlı Jest Electric

Tarih boyunca sayısız medeniyete kucak açmış olan Şanlıurfa, ikinci kez Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı’nda ev sahipliği yaparken Karsan’ın standında sergilediği Jest Electric ise fuarın gözdesi oldu. Şanlıurfa ile bölge ziyaretçilerinden tam not alan Jest Electric’in, 170 beygir güç ve 290 Nm tork üreten BMW yapımı elektrikli motoru ve yine BMW tarafından geliştirilerek 210 km’ye kadar menzil sunan bataryaları bulunuyor. Avrupa’ya ihracatına da başlanan yenilikçi Jest Electric’in 10,1 inçlik multimedya ekranı, tamamen dijital gösterge paneli, anahtarsız giriş özelliği, USB çıkışları ile donatılan ve talebe bağlı olarak Wi-Fi uyumu sağlayan altyapısı ile 4 tekerlekte bağımsız bulunan süspansiyon sistemi ise fark yaratan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here