Serdal Lojistik’e Mercedes-Benz

0
3315
Renault Trucks


Serdal Lojistik, Mercedes-Benz Actros ve Atego modellerinden oluşan 22 adetlik alım ile filosunu genişletti. Büyük çoğunluğu Mercedes-Benz araçlardan oluşan araç parkına sahip Serdal Lojistik’in satın aldığı 16 adet Mercedes-Benz Actros 3242 L ve 6 adet Atego 2124 araç PTT’ye bağlı kargo taşımacılığında kullanılacak.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gelecek Otomotiv Malatya Şubesi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk ve Serdal Lojistik temsilcileri katıldılar.

Törende bir konuşma yapan Serdal Lojistik firma sahibi Serdal Kurnaz, yeni Mercedes-Benz araçları ağırlıklı olarak PTT kargo taşımacılığında kullanmak üzere temin ettiklerini belirterek, “Araçların ikinci el değerinin yüksek olması bizim için önemli. Hem araçların hem de servis bakım paketlerinin Mercedes-Benz finansmanıyla sunulması da tercihimizi olumlu yönde etkiledi. Araçların güvenilir ve ekonomik olmaları ve yaygın servis ağı iolanağı bu hizmeti bizim için bütünlüyor. Ancak her şey bir yana Mercedes-Benz Türk ile dokuz yıl geçmişi bulunan bir işbirliğimiz mevcut. 45 aracımızdan 35’i Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Bu işbirliğinin sürmesinden memnunuz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz