SEAT tarihinin en büyük filo satışını Türkiye’de gerçekleştirdi

0
3450
Renault Trucks


SEAT S.A., tarihinin en yüksek adetli filo satışını Türkiye’de gerçekleştirdi. Doğuş Otomotiv – SEAT, Abdi İbrahim ile yaptığı anlaşmayla 1750 adet Leon modelinin satışına imza attı. Garenta çatısı altında, uzun dönem kiralama ihtiyaçlarını karşılayan GarentaPRO markası ile gerçekleştirilen işbirliğinde Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilcileri artık SEAT Leon marka otomobilleri kullanacak.

Doğuş Otomotiv – SEAT, Türk ilaç sektörünün önder kuruluşu Abdi İbrahim ile yaptığı anlaşmayla 1750 adet Leon araç satışına imza atarak, marka tarihinde tek seferde yapılan en büyük filo satışını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıllarda da farklı müşterilerle önemli anlaşmalar yapmış olan SEAT markası, GarentaPRO ve Abdi İbrahim ile yapılan işbirliği sonucu yeni bir başarıya imza attı. ODD verilerine göre 2016 yılında sınıfının en çok tercih edilen ikinci otomobili olan SEAT Leon, Abdi İbrahim’in yeni otomobili oldu.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans

Abdi İbrahim’in filosuna dahil ettiği SEAT Leon modeller, kullanıcılarına verimliliği ve performansı bir arada sunuyor. Filoya katılan 1750 Leon aracın tamamı 115 beygir gücünde, 1.6 TDI motora ve DSG şanzımana sahip. Bu motor, kullanıcılarına yüksek verimlilik sağlarken aynı zamanda 4.1 litrelik düşük yakıt tüketimini de sunuyor.

İleri teknolojiler

Şehiriçi ve şehirdışı yoğun araç kullanımını daha kolay ve zevkli hale getiren Full Link teknolojisi sayesinde, araç kullanıcıları telefon ekranlarını yeni 8 inçlik multimedya ekrandan kontrol edebiliyorlar. Ayrıca bu büyük ekran, yeni SEAT Leon‘un Geri Görüş Kamerası teknolojisinden faydalanarak dar alanlara bile kolayca park etmeyi mümkün kılıyor. Abdi İbrahim’in tercih ettiği Leon araçlardaki bir diğer özellik de yine kullanım kolaylığı ilkesini esas alarak tasarlanmış olan Elektrikli Park Freni. Tek bir düğmeyle etkin hale gelen bu teknoloji sayesinde eğimli yollarda aracın geri kayması önleniyor. Yeni SEAT Leon araçlarda bulunan yedi hava yastığı ve İkincil Çarpışma Freni özellikleriyle uzun saatler araç kullanmak durumunda olan Abdi İbrahim çalışanları için güvenli sürüş de sağlanmış oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz