Schaeffler, Ankara Ofisi’ni hizmete açtı

1
1456

Otomotiv ve endüstri için küresel çapta önder bir tedarikçi konumunda yer alan Schaeffler, Türkiye’deki 30’uncu yılında Ankara Ofisi’ni hizmete açtı. Açılışa Scheffler Türkiye’nin Ankara ve çevre illerdeki müşterilerinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı.

Scheffler Türkiye Ankara Ofisi’nin açılışını değerlendiren Schaeffler Türkiye Genel Müdürü Onur Karahan, tüm dünyada yüksek kalitesi, ileri teknolojisi ve güçlü yenilikçilik yeteneği ile önder konumda bulunan Schaeffler’in müşteri ve tedarikçileriyle uzun vadeli ve istikrarlı ilişkilerini sürdürdüğünü dile getirdi.

Ankara ve çevre illerdeki sanayi ve otomotiv alanındaki müşterilerine daha yakın olmak amacıyla bu ofisi açtıklarını kaydeden Karahan, “Schaeffler’in odak noktası müşterileridir. Biz, Schaeffler Türkiye olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak için çaba gösteriyor, şirket yapılanmamızı müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendiriyoruz. Dünya genelinde 50 ülkede 170 noktadan oluşan küresel ağımız üzerinden bölgesel ihtiyaçlara uygun, şirketlere özel çözümlerimizi sunuyoruz. Kurumsal kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan sıfır hata felsefesi ile aynı yüksek standartları tüm bölgelerde uyguluyoruz.” dedi.

Ankara Ofisi’nde sanayi ve otomotiv bölümünden sorumlu yetkililerin bulunacağını ifade eden Onur Karahan, “Schaeffler Ankara Ofisi, Ankara ve çevre illerdeki müşterilerimizle yakın işbirliği içinde olabilmek, toplantılarda, teorik ve pratik eğitimlerde bir araya gelebilmek amacıyla açılmıştır. Hem otomotiv hem de endüstri grubu müşterilerimize hizmet verecektir.” diye konuştu.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz