Rockwell Automation, Brisa’nın en iyi tedarikçi ödülüne layık görüldü

1
400
Rockwell Automation Otomotiv Satış Yöneticisi Özgür Tak, Servis Ülke Müdürü Arif Çınarlı, Brisa CEO'su Cevdet Alemdar, Rockwell Automation Ülke Direktörü Ediz Eren (soldan sağa)

Türkiye’nin lastik sektöründe önde gelen firmaları arasında yer alan Brisa tarafından düzenlenen en iyi tedarikçi ödül töreni kapsamında, 2018 yılındaki en iyi tedarikçi ödülünü Rockwell Automation aldı.

Rockwell Automation’un da tedarikçileri arasında bulunduğu Brisa’nın düzenlediği ‘Tedarikçi Değerlendirme Çalışması’ kapsamında, Rockwell Automation “En İyi Tedarikçi Ödülü”nü almaya hak kazandı. Brisa’nın 2018 yılında Aksaray’da faaliyete geçen Türkiye’deki ikinci fabrikasında düzenlenen ödül töreninden önce tedarikçi firma yetkilileri fabrikayı gezme olanağı buldu.

Brisa İç Satınalma Departmanı tarafından düzenlenen “Tedarikçi Değerlendirme Çalışması”’ 800’den fazla firmanın katılımıyla gerçekleşti. Çalışmanın kriterlerine göre seçilen en iyi 10 tedarikçi firma yetkilileri ödül törenine davet edildi. Değerlendirmede katılımcılar için tedarikçilerin teslim ve teklif süreleri, sundukları ürün ve servis kaliteleri gibi kriterler puanlandı. Değerlendirmeler sonucunda Rockwell Automation birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Brisa CEO’su Cevdet Alemdar tarafından takdim edilen ödülü, Rockwell Automation Ülke Direktörü Ediz Eren, Servis Ülke Müdürü Arif Çınarlı ve Otomotiv Satış Yöneticisi Özgür Tak ile birlikte aldı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here