Tırsan’dan Naturelgaz’a 50’nci araç

0
304
Tirsan-Naturelgaz-Fotoğraf
Tırsan, Naturelgaz'a 50'nci aracını teslim etti.
Renault Trucks

Taşımalı doğal gaz, sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) taşımacılığının öncü firmalardan Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. son yatırımı ile filosuna, 3 adet daha Tırsan Tank Konteyner Şasi TSHF T 30 aracı ekleyerek Tırsan araç sayısını 50 adede çıkardı.

Treyler üreticisi Tırsan’nın sahip olduğu ödüllü sabit ve uzayabilir konteyner şasi araçları, her tip konteyner taşımacılığını en verimli ve güvenli şekilde yapılmasını sağlıyor.Tırsan’ın tehlikeli madde taşımacılığına tam uygun Tank Konteyner Şasi araçları, üstün manevra kabiliyeti, kolay kullanımları ve güvenli taşımacılık avantajı ile lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hasan Tahsin Turan, Global Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Satıcı, Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. Operasyon Müdürü Samet Kan, Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. Filo Yöneticisi Serkan Yıldır ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bugün baktığımızda Türkiye, tehlikeli madde taşımacılığı ve standartlarının oluşturulmasında önemli mesafeler kat etti. Önceden sadece ADR’li taşımalarda ve likit taşımalarda yük güvenliği kriterleri uluslararası taşımacılık için söz konusu iken, şimdi ise yurtiçinde yapılan taşımalarda da uluslararası standartlar büyük önem taşıyor.Tırsan araçları,hem yurt içi hem de yurt dışı taşımalarında uluslararası standartlara tam uygun şekilde geliştirilmekte ve üretilmektedir.Konteyner şasi araçlarımız inovasyonda Avrupa birincisidir. Müşterilerimiz uluslararası arenada da Tırsan araçları ile rekabet gücünü daha da artırmaktadır. Bugün, burada CNG ve LNG taşımacılığının öncü firmalarından Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye araç teslimatı yapmaktan çok memnunuz, Tırsan olarak, firma ile uzun yıllardır  sürdürdüğümüz güçlü işbirliğimizi önümüzdeki senelerde de devam ettireceğimize inanıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here