Renault Trucks, K Xtrem kamyonunu Marakeş’te tanıttı

1
1713
Renault Trucks


Renault Trucks, Marakeş’te düzenlediği Xtrem Days etkinliğinde K Xtrem kamyonunu tanıttı. Sahraaltı Afrika, Ortadoğu, Cezayir, Fas ve Türkiye’de taşımacılık ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren firmalardan 420 kişinin bir araya geldiği bu özel organizasyonda konuklar, birçok çalıştaya katıldı. Renault Trucks’ın C ve K serisi modellerini kullanarak test eden konuklar, Dakar’da yarışan araçları da pilotların yanında deneyimleyebilme fırsatını yakaladılar.

Renault Trucks C ve K serisi araçların tanıtıldığı Marakeş’te düzenlenen Xtrem Days etkinliğine Sahraaltı Afrika, Ortadoğu, Cezayir, Fas ve Türkiye’deki farklı firmalardan 420 kişi katıldı. Sağlamlıklarıyla öne çıkan K Xtrem kamyonlar, bu özel etkinlikte ilk kez tanıtıldı. Etkinlikte bulunan taşımacılık ve inşaat alanındaki profesyoneller, Renault Trucks yetkililerinden bilgi alırken çalıştaylara katıldılar. Ayrıca C ve K serisi araçları test ettiler.

Etkinlik için bölümlerden oluşan özel geniş bir alan inşa edildi. Renault Trucks uzmanlarının ev sahipliğinde çalıştayların düzenlendiği birinci bölümde, taşımacılık alanındaki profesyonellerin işletme maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olacak ulaşım çözümleri aktarıldı. İkinci alan, eğlence ve dinlenme için ayrıldı. Araç simülatörleri, buggy ve Renault Sherpa araçlar ile katılımcılar farklı bir deneyim yaşadı. Son bölümde ise katılımcılar, sürüş testlerine katılarak Renault Trucks C ve K serisi araçların sağlamlığını gerçek koşullarda deneyimlediler.

Renault Trucks C ve K serisi araçların tanıtıldığı Marakeş’te düzenlenen Xtrem Days etkinliğine Sahraaltı Afrika, Ortadoğu, Cezayir, Fas ve Türkiye’deki farklı firmalardan 420 kişi katıldı.

Renault Trucks C ve K serisi araçlar; yolda, inşaat sahasında veya maden ocaklarında çalışıyor olmaları fark etmeksizin her alanda zorlu koşullarda faaliyet gösteren müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Renault Trucks; özellikle taşocakları ve inşaat sahaları gibi ağır şartlarda çalışan müşterileri için K Xtrem kamyonu geliştirdi. Ağır yük ve çalışma koşulları için tasarlanan K Xtrem kamyon, güçlendirilmiş şasiye ve en zorlu durumlarla başa çıkabilen otomatikleştirilmiş ve güçlendirilmiş Optidriver Xtrem şanzımana sahip.

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sebastien Delepine, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada “2017 ve 2018 yılında yenilenen araçlarımızla inşaat sınıfına damga vuracağız. Önümüzdeki dönemde uzun yol ve inşaat alanlarına yoğunlaşacağız. Türkiye’de tüm bölgelerde inşaat sektörü yüksek bir ivme kazandı. Biz de Renault Trucks olarak tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde inşaat ve maden projeleri için yeni araçlarımızı sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirdiğimiz bu özel organizasyonda, bizden beklentilerini tekrar dinleyebileceğimiz bir ortam yarattık. Türk müşterilerimiz, K Xtrem serisini çok beğendiler ve yoğun ilgi gösterdiler.” dedi.

Katılımcılar, sürüş testlerine katılarak Renault Trucks C ve K serisi araçların sağlamlığını gerçek koşullarda deneyimlediler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz