Renault Trucks, Blainville-sur-Orne fabrikasında bir uyarlama merkezi açtı

0
1912
Renault_Trucks_Sanal_Fabrika_Turu_02
Renault Trucks, teslimat sürelerini kısaltırken müşterilerine daha geniş bir çözüm yelpazesi sunmak için Blainville-sur-Orne üretim tesisinde müşteri uyarlamalarına adanmış bir merkez açtı.
Renault Trucks

Renault Trucks‘ın orta hizmet tipi D ve D Wide kamyonları; şehiriçi dağıtım, atık toplama veya şantiye tedariği gibi özel ihtiyaçları karşılayan geniş bir yelpazeye sesleniyor ve kamyonların uygulamalara ve müşterilerin kullanımı amaçlarına uygun olması gerekiyor. Bu nedenle Renault Trucks‘ın Normandiya’daki Blainville-sur-Orne fabrikasının üretim hattının sonunda bu işe adanmış bir uyarlama merkezi açıldı.

Renault Trucks, teslimat sürelerini kısaltırken müşterilerine daha geniş bir çözüm yelpazesi sunmak için Blainville-sur-Orne üretim tesisinde müşteri uyarlamalarına adanmış bir merkez açtı. Renault Trucks D ve D Wide orta sınıf kamyonlarda üretim hattının sonunda yapılan tüm uyarlama işlemleri artık fabrika bünyesinde yapılacak.

Renault_Trucks_Sanal_Fabrika_Turu_03
Renault Trucks D ve D Wide orta sınıf kamyonlarda üretim hattının sonunda yapılan tüm uyarlama işlemleri artık fabrika bünyesinde yapılacak.

Bu yeni tesis, 2.500 m2’lik bir alanı kaplıyor ve operatörlerin, teknisyenlerin ve mühendislerin aynı anda dokuz iş istasyonunda çalışmasına olanak tanıyor. Bu atölyede, Renault Trucks‘ın orta ağırlık sınıfındaki uzmanları, artık özelleştirilmiş kamyonlar üretiyor ve donanım ve aksesuvarları takmak, güvenlik veya sürücü konforu çözümleri kurmak veya şasi yapısında kapsamlı değişiklikler yapmak için operasyonlar yürütüyor.

Blainville-sur-Orne Uyarlama Merkezi Teknik Satış Müdürü Maxime Vinclet, konuyla ilgili olarak “Bu atölye, kamyonun yükünü gerçek zamanlı olarak hesaplamak için dingile binen yükü ölçme veya sürücü konforunu artırmak için otonom klima kurulumu gibi özel gereksinimleri olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına mükemmel bir yanıt. Bu merkez, tüm bu işlemleri artık müşterilerimiz için en uygun maliyetler ve teslim süreleri ile fabrika içinde gerçekleştirebileceğimiz anlamına geliyor.” dedi.

Renault_Trucks_Sanal_Fabrika_Turu_01
Bu yeni tesis, 2.500 m2’lik bir alanı kaplıyor ve operatörlerin, teknisyenlerin ve mühendislerin aynı anda dokuz iş istasyonunda çalışmasına olanak tanıyor.

Blainville-sur-Orne Uyarlama Merkezi, Renault Trucks D ve D Wide Euro 3, Euro 5 ve Euro 6 araçlara hizmet verebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz