Renault Trucks bakım kampanyası

0
864
Renault Trucks

Renault Trucks, her yaşta yüksek verimlilik sunan kamyon ve çekicileri için uzman servis ekibi ile kışa hazırlanıyor. Renault Trucks’ın dört yaş ve üzerindeki araçları için düzenlenen özel kampanyası ile sürücüler kış aylarının zorlu yol koşullarını hazırlıklı karşılıyor.

1 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tüm Renault Trucks yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında, dört yaş ve üzerindeki araçların yaşı beş ile çarpılıyor ve bu oranda indirim yapılıyor. Araçlara, dört yaşındaysa yüzde 20, beş yaşındaysa yüzde 25 oranında indirim uygulanıyor. Altı yaş ve üzeri araçlarda ise kampanyaya özel belirlenen yüzde 30’luk servis indirimi avantajı sunuluyor.

Bu kampanya sayesinde Renault Trucks kamyon ve çekici kullanıcıları, hem araçlarını Renault Trucks yetkili servislerinin hizmet kalitesi ile bakıma alıyor hem de sunulan indirim avantajıyla operasyon maliyetlerinde tasarruf sağlıyor. Üstelik kampanyadan faydalananlar, yağ ve işçilik hariç 500 TL üzeri tüm işlemlerde Renault Trucks bere hediyesi de kazanıyor.

Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Direktörü Serkan Karataban yeni kampanya hakkında şu bilgiyi verdi: “Renault Trucks olarak müşterilerimiz ile satış sonrasında uzun yolculuğumuz başlıyor. Satış sonrası hizmetlerimiz kapsamındaki Reference ve Excellence Servis Kontratı paketlerimiz ile müşterilerimize önceden planlanmış bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Kontratlarımız dahilinde beş seneye kadar araçlarımızın tüm bakım – onarım çalışmalarını Renault Trucks satış sonrası ekibi olarak yürütüyor ve takip ediyoruz. Böylece müşterilerimizin araç bakımlarındaki iş yüklerini hafifletmenin yanı sıra avantajlı bir bütçe ile operasyonel maliyetlerinde tasarruf yapmalarını sağlıyoruz. Öte yandan tüm Renault Trucks kullanıcıları için yetkili servislerimizde, Renault Trucks onaylı parçalar ve uzman teknisyen ekibimizle sunduğumuz bakım – onarım hizmetlerimiz sayesinde araçlarımızın ilk günkü verimliliği ile yolda olması ve ikinci el değerlerinin korunması mümkün oluyor. Bu doğrultuda düzenli yaptığımız kampanyalar ile müşterilerimizi araç bakımlarını yaparak mevsim koşullarına hazırlanmalarını teşvik ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz