Red Bull Racing Takımı, filosuna üç adet Renault Trucks T çekici daha ekledi

0
2555
Renault Trucks


Red Bull Uluslararası Motorsporları takımı, üç adet yeni Renault Trucks T 520 çekiciyi teslim alarak Renault Trucks ile olan işbirliğini sürdürdü. Sayıları 12’ye çıkan Renault Trucks T çekiciler, Red Bull Racing takımının altyapısının taşınmasına yardımcı olacak.

Üç adet Renault Trucks T 520 High çekici, Avusturyalı Red Bull Racing Formula 1 takıma teslim edildi. Bu yeni teslimat ile Renault Trucks, 12 adet T 520 model çekiciye sahip takımın filosundaki pol konumunu korudu.

Bu çekicilerden yedisi, Red Bull Racing’in lojistik ağının ayrılmaz birer parçası olma özelliği taşıyor ve araçlar bir F1 Grand Prix’den diğerine Avrupa’yı dolaşıyor. Araçlar, Formula 1 takımının büyük çaplı pit stop garajı olan Red Bull Tree House’un içinde bulunduğu konteynerleri taşıyor.

Bu yedi konteynerden dördü, mobil atölye olarak kullanılıyor. Konteynererde geleneksel araç gereçler dışında yarış otomobilleri için gerekli parçaları anında basabilen bir 3D yazıcı da bulunuyor. 35 kişilik sığaya sahip diğer üç konteyner ise hareketli ofis olarak kullanılıyor.

Takımın filosunda bulunan diğer beş Renault Trucks T 520 High çekici ise yaşları 13 ile 17 arasında değişen genç yetenekler için özel olarak düzenlenen ve geçtiğimiz yıl onuncu yılını kutlayan Red Bull MotoGP Rookies Cup yarışı için tüm Avrupa’da yolculuk yapıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.renault-trucks.com/presse

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz