Prometeon’dan uluslararası taşımacılık için Pirelli H:01 ve ST:01

0
332
pirelli-h01_st01_v3
Prometeon’un uluslararası taşımacılığa yönelik tasarladığı “H:01” ve “ST:01 Neverending Supersingle” lastikleri kullanıcılara yüksek yakıt tasarrufu ve uzun kilometre ömrünü bir arada sunuyor.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi olan ve Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üretimini yapan Prometeon’un uluslararası taşımacılığa yönelik tasarladığı “H:01” ve “ST:01 Neverending Supersingle” lastikleri kullanıcılara yüksek yakıt tasarrufu ve uzun kilometre ömrünü bir arada sunuyor. 

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve iş makinesi lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon’un uluslararası taşımacılık yapan ağır vasıtalar için tasarladığı “H:01” ve “ST:01 Neverending Supersingle” Avrupa’nın da tercih ettiği lastikler olarak öne çıkıyor. 

PIRELLI_ST-Neverending--01-01
Uluslararası taşımacılıkta uzun ömür, yakıt tasarrufu gibi öncelikli ihtiyaçları yüksek performansla karşılayan treyler lastiği “ST:01 Neverending Supersingle” güçlendirilmiş yanakları ile yanal darbelere karşı azami dayanıklılık sağlıyor.

“ST:01 Neverending Supersingle” lastikler uzun kilometre ömrü vadediyor

Uluslararası taşımacılıkta uzun ömür, yakıt tasarrufu gibi öncelikli ihtiyaçları yüksek performansla karşılayan treyler lastiği “ST:01 Neverending Supersingle” güçlendirilmiş yanakları ile yanal darbelere karşı azami dayanıklılık sağlıyor.

Yenilenen sırt genişliğiyle tüm büyük hacimli treyler tipi araçlara uyum sağlayabilen “ST:01 Neverending Supersingle” lastikleri, 7 adet çevresel taban blokları sayesinde yırtılmaya karşı yüksek direnç sunuyor. Diş Aşınma Göstergesi (TWI), lastik diş derinliğinin daha kolay ölçülmesini sağlarken, yenilikçi kuşak paketi teknolojisi ise azami dayanıklılığı ve düşük dönme direncini garanti ediyor, bu özelliği ile de yakıt tüketiminde tasarruf sağlıyor.

Türkiye’de üretiliyor

Teknolojisi en yüksek lastikleri Türkiye’deki fabrikasında üreten Prometeon Lastik Grubu’nun yüksek teknolojik özelliklere sahip 435/50R19.5 ölçüsündeki “ST:01 Neverending Supersingle” lastikleri Türkiye’de üretiliyor ve Türkiye’nin yanı sıra başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediliyor. Ayrıca Prometeon Türkiye, premium markalar arasında bu ölçüyü Türkiye’de üreten tek firma olma özelliğine de sahip bulunuyor.

pirelli_h01_st01_v2
Teknolojisi en yüksek lastikleri Türkiye’deki fabrikasında üreten Prometeon Lastik Grubu’nun yüksek teknolojik özelliklere sahip 435/50R19.5 ölçüsündeki “ST:01 Neverending Supersingle” lastikleri Türkiye’de üretiliyor ve Türkiye’nin yanı sıra başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediliyor.

H:01” serisinin yenilikçi desen tasarımı yakıt tasarrufu ve yüksek hakimiyet sunuyor

Serinin ön lastikleri, yenilikçi desen tasarımı sayesinde yüksek direksiyon hakimiyeti sunuyor. Yenilikçi lastik taban deseni aynı zamanda yol temasında ortaya çıkan basıncı her noktaya eşit dağıtarak düzenli aşınma ve yüksek kilometre performansı sağlıyor. Zenginleştirilmiş taban hamur bileşimi düşük dönme direnci sunmasının yanı sıra yüksek ısı oluşumunu engelleyen yapısı ile daha uzun bir lastik ömrünü garanti ediyor. 

Serinin çeker lastikleri ise derin lamelleri ve yönlü taban deseni ile lastik ömrü boyunca yüksek çekiş performansı, daha kısa fren mesafesi ve iyi yol tutuş vadediyor. Yakın sırt blokları ve omuz blokları arasındaki yüksek bağlar yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda düşük gürültü seviyesiyle kullanıcılarına konfor sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here