Anadolu Isuzu, üstün başarılı yetkili servislerini Tayland’a götürdü

0
301
Anadolu_Isuzu_Tayland_Odulu_1
Başarılı yetkili servislerin yöneticileri Isuzu’nun Tayland’daki Uluslararası Operasyonel Distribütör Merkezi’ni ve Isuzu 4X4 Land off-road parkurunu yakından inceleme fırsatı elde ettiler.

Türkiye’de ticari araçlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, 102 servisi arasında başarılı olan 10 yetkili servisini Tayland’a götürdü. Tayland kültürünü yakından tanıma fırsatı bulan davetliler, aynı zamanda Isuzu’nun Tayland’daki Uluslararası Operasyonel Distribütör Merkezi’ni ve Isuzu 4×4 Land adı verilen off-road parkurunu ziyaret etme fırsatını yakaladılar.

Otomotiv sektörünün ilk Türk-Japon ortaklığına sahip firması Anadolu Isuzu, 2018 yılı boyunca orijinal yedek parça alımlarını en çok artıran, servis denetim performans puanları yüksek olan, müşteri memnuniyetinin, teknik bilgi ve becerinin en yüksek olduğu yetkili servislerini Tayland Seyahati ile ödüllendirdi. 10 farklı şehirde faaliyet gösteren yetkili servis temsilcisinin katılım gösterdiği ödül seyahati, 24-28 Haziran 2019 tarihlerinde Bangkok’da gerçekleştirildi.

Anadolu_Isuzu_Tayland_Odulu_4
Yetkili servisler Bangkok’taki birçok tapınağı, kültürel yerleri ve alışveriş merkezini ziyaret ettiler.

Isuzu’nun Tayland’daki Uluslararası Operasyonel Distribütör Merkezi’ni ve Isuzu 4X4 Land off-road parkurunu yakından inceleme fırsatı elde eden yetkili servisler aynı zamanda Bangkok’taki birçok tapınağı, kültürel yerleri, alışveriş merkezini ziyaret ettiler. Katılımda bulunan yetkili servisler aynı zamanda Isuzu Tayland tarafından takdir belgesi ile onurlandırıldı.

Anadolu_Isuzu_Tayland_Odulu_2
Katılımda bulunan yetkili servisler Isuzu Tayland tarafından takdir belgesi ile onurlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here