Leonardo Helicopters Atlanta’daki HAI fuarında yer aldı

0
438
KaanAir-Leonardo-ile-HeliExpoda_[1]
Dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin takip ettiği HAI HeliExpo, bu yıl 5-7 Mart 2019 tarihlerinde Atlanta’da gerçekleşti.

Yılın en önemli helikopter fuarı HAI HeliExpo, bu yıl Atlanta’daki Georgia World Congress Center’de gerçekleşti. Türkiye münhasır distribütörlüğünü Kaan Air’in yaptığı Leonardo Helicopters’in standında yer alan AW139, AW169, AW109 Trekker ve AW119 modelleri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin takip ettiği HAI HeliExpo, bu yıl 5-7 Mart 2019 tarihlerinde Atlanta’da gerçekleşti. Kaan Air’in Türkiye distribütörü olduğu Leonardo Helicopters’in de yer aldığı fuarda, çeşitli etkinlikler, atölye çalışmaları ve forumlar düzenlendi. Dünyanın en önemli helikopter üreticilerinin ve tedarikçilerin bir araya geldiği fuarda Leonardo Helicopters, fuar alanında sergilediği VIP konfigürasyonlu AW169, EMS konfigürasyonlu AW109 Trekker ve genel maksat konfigürasyonlu bir AW119Kx helikopterleri ile dikkat çekti.

Müşteri destek ve eğitimine ayrılan alanda, ziyaretçilerin test etmeleri için teknik ekiplerin bilgisayar tabanlı temel eğitimleri ile sanal bakım yapma olanağı sağlayan AW 139 VIPT yer aldı. Leonardo Helicopters’in ileri seviye hizmetleri arasında yer alan ‘Skyflight Mobile’, ‘Skyflight Mission Planning’, ‘Heliwise’ ve ‘HeliLink’de fuarda ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Kaan Air, aynı zamanda Leonardo Helikopters’in JAR145 standartlarında Bölgesel Bakım Ve Onarım Merkezi”dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here