Plastik kasalar esneklik kazandırıyor

0
897
Darbeye dayanıklı plastik kasalar, pürüzsüz iç duvarları sayesinde azami kuvvet sağlıyor, güçlendirilmiş dış çıkıntılarıyla istiflemeyi güvenli hale getirerek ürünlerin uğrayabileceği hasarları azaltıyor ve üst düzey ürün koruması sunuyor.

Kaliteli donanımlarıyla tedarik zinciri çözümleri sunan CHEP, dünya üzerinde daha fazla yere daha fazla ürünün etkin ve sürdürülebilir bir şekilde taşınmasını sağlıyor. CHEP endüstriyel parçaların nakliyesi için plastik kasaları (KLT) ve koruyucu iç profilleri ile tedarik zincirini yüksek bir performansa çıkartıyor, verimliliği artırıyor. Darbeye dayanıklı plastik kasalar (KLT), azami kuvvet sunuyor, ergonomik tutma kısımları ve güçlendirilmiş dış çıkıntıları istiflemeyi güvenli hale getirerek ürünlerin uğrayabileceği hasarları azaltıyor

CHEP; otomotiv ve beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerdeki ana ve yan sanayi parça üreticilerine, paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı iş modeli doğrultusunda tedarik zincirinin her aşamasında maliyetleri düşüren endüstriyel çözümleriyle hizmet veriyor. Endüstriyel parçaların nakliyesi için mükemmel bir yöntem sunan CHEP, ürünlerin güvende olması amacıyla çok çeşitli ekipman ve koruyucu iç profil seçenekleri sağlıyor.

Yeniden kullanıma dayalı plastik kasalar (KLT); turbo şarjlar, cıvatalar, bujiler, vidalar, fren diskleri, borular ve filtreler gibi küçük parçaları taşımak için Alman VDA (Verband der Automobilindustrie) şartnamesine uygun olarak tasarlanıyor.

CHEP’in plastik kasaları (KLT); ürün yönetiminden depolama, dağıtım ve elleçlemeye, envanter yönetiminden fabrika içi lojistiğine kadar verimliliği ve performansı artırıyor. Müşterilerle yapılan işbirliği doğrultusunda donanımlarla uyumlu özel olarak tasarlanan iç profiller; daha fazla ürün koruması, paket yoğunluğu ve alan kullanımına imkan tanıyor.

Daha fazla ürün daha güvenli taşınıyor

Yeniden kullanıma dayalı plastik kasalar (KLT); turbo şarjlar, cıvatalar, bujiler, vidalar, fren diskleri, borular ve filtreler gibi küçük parçaları taşımak için Alman VDA (Verband der Automobilindustrie) şartnamesine uygun olarak tasarlanıyor. Birbirine geçme özelliği sayesinde üretim hattı boyunca alanın etkin bir şekilde kullanılmasına imkan tanıyor. Darbeye dayanıklı plastik kasalar, pürüzsüz iç duvarları sayesinde azami kuvvet sağlıyor, güçlendirilmiş dış çıkıntılarıyla istiflemeyi güvenli hale getirerek ürünlerin uğrayabileceği hasarları azaltıyor ve üst düzey ürün koruması sunuyor.  Ayrıca CHEP tarafından temiz ve kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmesi depolama ve yıkama maliyetlerinden tasarruf sağlıyor; atık üretimini ve kirlenmeyi en aza indiriyor.

CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce

Farklı sektörlerdeki ana ve yan sanayi parça üreticilerinin zorlu koşullara karşı esnekliklerini ve verimliliğini artırdıklarını belirten CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce, Sahip olduğumuz tedarik zinciri ağı ve bilgi birikimi sayesinde ürünlerin korunması için özel hizmetler sunuyoruz. Daha az donanımla daha fazla yükün etkin bir şekilde taşınmasını, daha iyi istifleme ile taşımada daha yüksek sığa kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece iş ortaklarımızın nakliye maliyetlerini düşürüyor; kaliteli ve sürdürülebilir donanımlarımızla ürün hasarlarını ve atık oluşumunu da en aza indiriyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz