Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü olarak Cem Özütok atandı

1
1432

1 Mart 2018 tarihi itibariyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörlüğü görevine atanan Cem Özütok, doğrudan Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev alacak.

 20 yıldan uzun süredir Türk otomotiv sektörünün önemli kademelerinde yöneticilik yapan Cem Özütok, kariyerine 1996 ylında başladı.

2001 yılında “Pazarlama Uzmanı” konumunda başlayan Cem Özütok, aynı yıl sonunda başka bir markaya Satış Bölge Müdürü olarak atandı.

Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü Cem Özütok

2009 yılında Otomobil Satış Müdür Yardımcılığı’na terfi eden Cem Özütok, daha sonra 2012 yılında Satış Operasyon Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2015 yılından bu yana aynı markanın Otomobil ve Motosiklet Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olan Cem Özütok, 1 Mart 2018 tarihi itibariyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü olarak göreve başlayacak.

1973 yılında İstanbul’da doğan Cem Özütok, Ortadoğu Anadolu Lisesi eğitiminin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Bir çocuk babası olan Cem Özütok, doğrudan Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev yapacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here