OSRAM’dan Golf VI için stop lambaları

0
261
OSRAM_LEDriving_VW_Golf_VI_Taillights
OSRAM, portföyüne VW Golf VI stop lamba setini dahil etti.

OSRAM, LED far ve stop ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Son olarak uzun yıllar boyunca çok satanlar arasında yer alan VW Golf 6 için yeni LED stop lamba seti geliştiren OSRAM, otomobillerin görünüşünü daha etkileyici hale getirirken, güvenliği de artırıyor.

Yenilikçi otomobil aydınlatmaları portföyünü sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli zenginleştiren OSRAM, geçen ay Ford Fiesta ve VW Amarok için geliştirdiği yeni far ve stop lambalarından sonra bu ay da portföyüne VW Golf VI stop lamba setini dahil etti.

Yüzde 80 daha az enerji harcıyor

VW Golf 6 serisi araçlara uygun yeni OSRAM LED stop lambalarının stop, sinyal, geri vites ve sis lambası gibi tüm fonksiyonları LED çipler ile aydınlanıyor. Yenilikçi dizaynı ve etkileyici görünüşü ile araca ayrıcalık katan, yeni nesil teknoloji ürünü OSRAM LED stop lambaları, frenleme esnasında gözle görülecek şekilde daha hızlı yanarak sürüş güvenliğini de artırıyor.

Yüksek performanslı LED’ler sayesinde hem gece hem de gündüz yüksek aydınlatma ve kontrast sağlanması dışında OSRAM LED stop lambaları, aracın orijinal stop lambalarından yüzde 80 daha az enerji harcıyor. Ürün içerisinde kullanılan malzemelerle elde edilen düzgün ışık dağılımı ile araçlar trafikte daha kolay fark ediliyor ve yol güvenliği artıyor.

OSRAM_LEDriving_Tail_Light_for_VW_Golf_VI
OSRAM LEDriving Stop Lambaları, ECE R6/R7/R10/R23/R38/R48 sertifikasyonlarına sahip olduğundan kamuya açık yollarda herhangi bir yasal değişikliğe gerek kalmadan kullanılabiliyor.

2 yıl OSRAM garantili

ECE standartları doğrultusunda tasarlanan ve gerekli tüm testleri yapılan OSRAM LEDriving Stop Lambaları, ECE R6/R7/R10/R23/R38/R48 sertifikasyonlarına sahip olduğundan kamuya açık yollarda herhangi bir yasal değişikliğe gerek kalmadan kullanılabiliyor.

Montajı çok kolay olan stop lambası için bagaj kapağını açtıktan sonra araçta mevcut olan aynı kablolar ve bağlantı ekipmanlarını kullanarak yeni LED stop lambasını araca monte etmek yeterli. OSRAM LEDriving Stop Lambaları DIN sertifikalı çevresel etki simülasyon laboratuvarında su, toz, UV dayanımı, alçak – yüksek sıcaklık ile titreşim ve şok testlerinden geçmiş olup, IP69 koruma sınıfına sahip. Bu ürünler ayrıca 2 yıllık OSRAM garantisi ile tüketiciler ile buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here