Parker Hannifin, Çevrim İçi Hidrojen Çalıştayı’nda hidrojen bileşenlerini ve çözümlerini sunacak

0
19
Parker Hannifin
Parker Hannifin, 5 Haziran'daki Çevrim İçi Hidrojen Çalıştayı'nda (HOW) hidrojen inovasyonu tartışmasını ilerletmeye ve şirketin en son gelişmelerini sunmaya hazırlanıyor.

Hidrojen çözümlerine yönelik 50 yılı aşkın endüstri deneyimiyle hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, 5 Haziran’daki Çevrim İçi Hidrojen Çalıştayı’nda (HOW) hidrojen inovasyonu tartışmasını ilerletmeye ve şirketin en son gelişmelerini sunmaya hazırlanıyor.

24 saat süren, hidrojenle ilgili dünyanın en büyük sanal konferansı HOW, teknolojik gelişmelerin ve operasyonel zorlukların üstesinden gelmek için sektör uzmanlarını bir araya getiriyor.

Bu yılki etkinlikte etkileşimli yaklaşımı benimseyen Parker’ın özel Uzman Ekibi, ziyaretçileri doğrudan uzmanlarla görüşmeye davet ederek onlara en yeni hidrojen çözümlerini sergileyecek.

Şirket; güvenliği artıran boru sistemleri, soğutma sistemindeki gelişmeler, hidrojen sızdırmazlığı alanındaki yenilikler ve yakıt ikmal istasyonu gelişmeleri gibi temel konularda dört özel oturuma ev sahipliği yapacak. Bu oturumlarda hidrojen teknolojisi hakkında kapsamlı bilgiler verilecek ve Parker’ın üretim, depolama, nakliye ve kullanım alanlarındaki entegre çözümleri tanıtılacak.

Katılımcılar, çalıştay sırasında Parker’ın hidrojen uzmanlarıyla yüz yüze görüşmeye davet edilmektedir. Soru sormak isteyen veya canlı oturumlara katılamayacak katılımcılar için ideal bir diğer seçenek olarak çalıştay öncesinde paylaşılan özel bir iletişim bağlantısı üzerinden iletişime geçme olanağı da sunulmaktadır.

Hidrojen Konseyi’nin proaktif bir üyesi olan Parker Hannifin, temiz enerjiye geçiş sürecini ilerletmeye ve sürdürülebilir, esnek bir geleceği teşvik etmeye kendini adamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz