Marcopolo Biosafe çözümleri Paraguay’a da ihraç edildi

0
410
Marcopolo-BioSafe-Paraguai_1
CANINDEYÚ SRL, üç Paradiso Yeni G7 1800 DD otobüs satın aldı
Renault Trucks

Paraguay, Biosafe çözümlü Marcopolo otobüslere sahip olan dördüncü Latin Amerika ülkesi oldu. Ülke çapında hizmet veren Asunción merkezli taşımacılık operatörü CANINDEYÚ SRL, kısa bir süre önce iklimlendirmeyi ve tuvaletleri dezenfekte etmek için UV-C sisteminin yanı sıra girişlerde ve merdivenlerde jel alkol dispenserleri ile donatılan üç yeni Marcopolo Paradiso Yeni G7 1800 DD’yi filosuna kattı.

Marcopolo BioSafe biyogüvenlik çözümleri, yolcular ve karayolu taşımacılığı kullanıcıları için en yüksek güvenlik ve gönenç standartlarını sağlamak için müşteriler tarafından giderek daha fazla talep ediliyor. 847’si yabancı pazarlardan olmak üzere toplamda bin 951 müşteri platformun çözümlerine güveniyor.

Marcopolo-BioSafe-Paraguai_3
BioSafe unsurlarına ek olarak Scania K 410B 8×2 şasisi üzerine üretilen modeller cep telefonu desteği ve USB girişleri ile 68 adet 1060 modeli koltukla donatılıyor.

BioSafe unsurlarına ek olarak Scania K 410B 8×2 şasisi üzerine üretilen modeller cep telefonu desteği ve USB girişleri ile 68 adet 1060 modeli koltukla donatılıyor. Otobüslerde ayrıca VALEO CC430 iklimlendirme sistemi, ekranlar, ayırma duvarı, perdeler, elektronik güzergah tabelası, DVD ile ses ve görüntü sistemi hazırlığı, bardak tutucu ve eşya gözleri bulunuyor.

CANINDEYÚ SRL, hem karayolu hem de şehiriçi otobüs satın alımında Paraguay’daki en büyük Marcopolo müşterileri arasında yer alan La Santaniana Group‘a ait şirketlerden biri.

Marcopolo-BioSafe-Paraguai_2
CANINDEYÚ SRL, kısa bir süre önce iklimlendirmeyi ve tuvaletleri dezenfekte etmek için UV-C sisteminin yanı sıra girişlerde ve merdivenlerde jel alkol dispenserleri ile donatılan üç yeni Marcopolo Paradiso Yeni G7 1800 DD’yi filosuna kattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz