ZF Aftermarket markalarına ait ürün ve çözümler yetkili iş ortakları tarafından Automechanika İstanbul’da sergileniyor

0
23
ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu
ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu

ZF Aftermarket Türkiye, 23–26 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve otomotiv satış sonrası değer zincirinin tamamını bir araya getirerek uluslararası bir platform sunan Automechanika İstanbul destekçileri arasında yerini alıyor. ZF ve Automechanika’nın küresel işbirliği İstanbul fuarında da devam ederken, 50.000’den fazla kişinin ziyaret ettiği fuarda, ZF Aftermarket markaları yetkili iş ortaklarınca sergileniyor.

Aftermarket ve filo çözümleri portföyü; LEMFÖRDER, SACHS, TRW ve WABCO gibi güçlü markalar üzerine inşa edilen ZF Aftermarket’in geniş ürün ve hizmet yelpazesi tüm araç türlerinin yaşam döngüleri boyunca performans ve verimliliği destekleyen çözümlere imkan sağlıyor. Automechanika İstanbul’da binek araç ve ağır vasıta kategorilerinde ZF Aftermarket ürünlerini standlarında sergileyen 14 yetkili iş ortağı ve fuar konumları, ZF – Automechanika mikro websitesi üzerinden yayınlanıyor. Ziyaretçiler, ziyaretçi kartları üzerindeki ZF QR kodunu okutarak yetkili iş ortaklarının fuar konumlarına erişebiliyor ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve çözümleri inceleyebiliyorlar.

ZF Aftermarket Küresel Başkanı Philippe Colpron’un da katıldığı Automechanika İstanbul’da ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu şu açıklamada bulundu: ” Türkiye’nin  otomotiv satış sonrası pazarının potansiyelini biliyoruz.  Automechanika İstanbul’da iş ortaklarımızla bir araya gelerek hem binek araç ve ağır vasıta satış sonrası pazarında liderliğimizi korumak için yol haritamızı hem de pazarın ürünler, çözümler ve hizmetler açısından mevcut ve gelecek ihtiyaçlarını değerlendirdik. İş ortaklarımızı değişen pazar koşullarına uyum sağlamaları, gelişmeleri ve büyümeleri için destekliyoruz.  ZF Aftermarketin sürekli genişleyen ürün portföyü, hizmet ile eğitim modelleri ve partner ekosistemi,  gücünü sağlam OE temelinden alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz