Parker, elektrifikasyon hakkındaki efsaneleri alt üst eden “Uzman Görüşleri” teknik sohbetini sunacak

0
11
Parker Hannifin
Parker Hannifin, 4 Haziran 2024 Salı günü "Mobil Elektrifikasyon: Efsaneler ve Yanlış Kanılar" adlı yeni "Uzman Görüşleri" teknik sohbet programına ev sahipliği yapacak.

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, 4 Haziran 2024 Salı günü “Mobil Elektrifikasyon: Efsaneler ve Yanlış Kanılar” adlı yeni “Uzman Görüşleri” teknik sohbet programına ev sahipliği yapacak. Bu bölümde ilk kez bir Parker uzmanının yanı sıra konuyla ilgili bilgiler sunmak üzere bir konuk konuşmacı da programa katılacak. Moderatör Mark Jeffries, deneyimli elektrifikasyon uzmanları olarak Parker’da Uygulama Mühendislik Müdürü olan Erik Forsberg ve Volvo Construction Equipment’ta Elektromobilite Çözümleri Satış Müdürü olan Fredrik Tjernström ile röportaj yapacak. Konuşmacılar, Parker ve Volvo Construction Equipment arasındaki ortaklığın sonuçlarını sunacak, çeşitli mobil elektrifikasyon konularını ele alacak, ağır vasıta elektrifikasyonuyla ilgili bazı yanlış kanıları ortadan kaldıracak ve geleceğin eğilimleri üzerine konuşacak.

Programda, elektrifikasyonun birçok faydasına odaklanılacak olup performans, üretkenlik ve güvenlikle ilgili veriler de paylaşılacak. Karbon emisyonlarını azaltmanın bir yolu olarak elektriğe geçişin önümüzdeki on yılda önemli bir enerji seçeneği hâline gelmesiyle birlikte, filo yöneticileri ve OEM’ler, en son teknoloji ve yeniliklerden ve ağır iş makinelerinin elektrifikasyonuyla ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak istiyor. “Uzman Görüşleri” adlı bu teknik sohbet programında, bu soruların yanıtlanması sağlanacak, aynı zamanda elektrifikasyon projelerinde doğru iş ortaklarıyla işbirliği yapmanın önemi vurgulanacak.

Sohbet programı, 4 Haziran 2024 Salı günü, CEST zaman dilimine göre saat 15.00’te (EDT zaman dilimine göre 09.00’da) çevrim içi olarak yayımlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz