Otokar, yeni otobüslerini Busworld Fuarı’nda sergileyecek

0
2332

Otokar, 20-25 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek Busworld Kortrijk Fuarı’na beş aracıyla katılacak. Otobüs endüstrisi ve yan sanayisinin en büyük buluşma noktası olan fuarda Otokar, modern tasarıma sahip yüksek teknolojili araçlarıyla ön plana çıkacak. Sahip olduğu Ar-Ge kabiliyetleriyle 50 yılı aşkın süredir otobüs pazarında birçok ilke imza atan Otokar, şehiriçi yolcu taşımacılığında eğilimleri belirleyen KENT DG, DORUK LE ve KENT U’nun yanı sıra pazara yeni bir soluk getirecek SULTAN LF ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen yeni DORUK T’yi de ilk kez fuarda sergileyecek.

Otokar, otobüs endüstrisinin en büyük etkinliklerinden Busworld 2017 Kortrijk‘te yolcu taşımacılığında eğilimleri belirleyecek. Kullanıcı beklentilerine yönelik olarak ürettiği ileri teknolojiye sahip otobüslerle 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Otokar, 20-25 Ekim 2017 tarihleri arasında, 33 ülkeden 350 katılımcının yer alacağı fuara beş aracı ile katılacak.

Tasarımı, ergonomisi ve teknolojisi ile yüksek beğeni toplayan şehiriçi otobüsü KENT DG, KENT U ve DORUK LE’nin yanı sıra Otokar, Salon 3’te 302 nolu standında SULTAN LF ve yeni DORUK T’yi tanıtacak.

Fransa, İtalya, İspanya, Belçika ve Almanya başta olmak üzere modern tasarımlı, üst düzey güvenlik sunan ve en yeni teknolojiye sahip otobüsleri ile müşteri memnuniyeti sağlayan Otokar, SULTAN LF’yi kavram otobüs olarak sergileyecek.

Dar sokaklara modern çözüm: SULTAN LF

Belediyelerin, özel halk otobüsçülerin ve kooperatiflerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen SULTAN LF, özellikle işletme giderleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. Otokar’ın sektördeki yenilikçi anlayışını yansıtan şık ve modern görünüme sahip Sultan LF, modern tasarımdan teknolojisine kadar beklentilerin ötesinde özellikleriyle hem kullanıcısına hem de yolcularına yeni bir deneyim sunacak. Geniş ön ve arka kapıları, tam alçak tabanlı gövde yapısı, yüksek manevra kabiliyeti ile dar sokaklı şehirlere modern bir çözüm sunacak olan Sultan LF, 8.4 metrelik uzunluğa sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here